MMA PLNajnowszeFAME MMAWiemy, ile PPV sprzedano na FAME 20!

Wiemy, ile PPV sprzedano na FAME 20!

Sylwester Wardęga nieoficjalnie zdradził, ile sprzedano dostępów na jubileuszową galę FAME 20.

Sprzedaż PPV FAME 20
Foto: FAME

Widzowie w ramach 20. gali organizacji FAME mogli zobaczyć m.in. 8-osobowy turniej o dwa miliony złotych. Wygrany, którym okazał się Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka, zgarnął aż 1,5 miliona złotych.

Na dodatek do federacji powrócił Kasjusz „Don Kasjo” Życiński, by ponownie skrzyżować rękawice z Michałem „Boxdelem” Baronem. Walka zakończyła się zwycięstwem tego pierwszego.

Jubileuszowe wydarzenie FAME cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, wobec czego krakowska Tauron Arena wypełniona była po brzegi. Kibice równie chętnie wykupywali dostęp do PPV, co według nieoficjalnych informacji Sylwestra Wardęgi, przełożyło się na 530 tysięcy sprzedanych dostępów. Najtańszy pakiet kosztował 39,99 zł, a ten droższy 44,99 zł.

Taki wynik przekłada się na wpływy w okolicach 21 mln złotych. Oczywiście, jeśli dane Sylwestra są prawdziwe. Co ciekawe, część osób wykupiło PPV dzień po gali.

ZOBACZ TAKŻE: Ferrari i Alan Kwieciński wpadli na siebie po FAME 20. Wyciekło wideo pokazujące ich spinę [WIDEO]

Jak widać, freak-fighty dalej cieszą się sporym zainteresowaniem, o czym świadczy fakt, iż FAME był blisko pobicia swojego rekordu z 2022 roku, kiedy dostęp do gali wykupiło ponad 550 tysięcy osób.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis