MMA PLNajnowszeFAME MMAFerrari i Alan Kwieciński wpadli na siebie po FAME 20. Wyciekło wideo pokazujące ich spinę [WIDEO]

Ferrari i Alan Kwieciński wpadli na siebie po FAME 20. Wyciekło wideo pokazujące ich spinę [WIDEO]

Amadeusz Ferrari Roślik i Alan Kwieciński wpadli na siebie po sobotniej gali FAME 20. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, iż obaj starli się ze sobą słownie, kiedy Ferrari walczył w klatce, a Alanik obserwował jego walkę z trybun.

Ferrari i Alan Kwieciński wpadli na siebie po FAME 20

Sytuacja dotyczyła pierwszej walki Ferrariego w ośmioosobowym turnieju na FAME MMA 20. Roślik w walce z Krychą UFC dwukrotnie otrzymał nielegalne kopnięcie w krocze i nie był w stanie kontynuować walki.

Alan Kwieciński krzyczał wówczas z trybun, że Ferrari może udawać niemożność kontynuowania pojedynku. Roślik domagał się wyrzucenia Kwiecińskiego z hali.

Ferrari i Alan Kwieciński wpadli na siebie po FAME 20

Ostatecznie Roślik walkę z Krychą UFC wygrał przez dyskwalifikację tego drugiego, ale w półfinale musiał uznać wyższość Wiewióra i odpadł z turnieju.

Po gali okazało się, że Kwieciński i Roślik wpadli na siebie za kulisami gali. Ich spinę nagrał sam Alanik, publikując potem materiał w swoich mediach społecznościowych.

Zobaczcie sami jak wyglądała ich spina, kiedy obaj spotkali się ze sobą za kulisami:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis