MMA PLNajnowszeFAME MMAWiemy czy odbędzie się walka Natan vs Polak na FAME: Reborn! Jest oficjalny komunikat!

Wiemy czy odbędzie się walka Natan vs Polak na FAME: Reborn! Jest oficjalny komunikat!

Już wiemy czy odbędzie się walka Natan Marcoń vs Adrian “Polak” Polański na dzisiejszej gali FAME: Reborn! Starcie to było zagrożone po wczorajszym incydencie między tą dwójką, kiedy doszło do bójki, a Polak mocno uderzył w twarz Marconia.

czy odbędzie się walka Natan vs Polak

Uderzył go na tyle mocno, że “Bóg Estetyki” musiał pojechać do szpitala, by sprawdzić czy jego nos nie jest złamany:

“Jadę do szpitala bo chyba nos mi złamał i trener mi kazał sprawdzić. Ważne że wyrwał sierpa i BUTA na ryj 🙂 historia lubi sie powtarzać.” – napisał Marcoń na X.

Wiemy czy odbędzie się walka Natan vs Polak na FAME: Reborn!

Organizacja FAME MMA postanowiła także ukarać Polaka za zachowanie, jakiego dopuścił się podczas programu F2F z Natanem Marconiem, finalnie doprowadzając do zagrożenia tego starcia:

“Adrian Polak zostanie ukarany za swoje zachowanie w trakcie dzisiejszego F2F. Po gali władze federacji poinformują o wymiarze nałożonej sankcji.”

Teraz natomiast już wiemy, że ostatecznie walka Natan Marcoń vs Adrian Polak finalnie… dojdzie do skutku i odbędzie się na dzisiejszej gali FAME: Reborn!

Szerzej sprawę opisał sam poszkodowany – Natan Marcoń, który opublikował na swoim Isntagramie obszerne oświadczenie w sprawie:

“OŚWIADCZENIE W SPRAWIE MOJEJ WALKI Z ADRIANEM POLAKIEM:

Po konsultacji z lekarzem, doznałem lekkiego urazu nosa który został spowodowany kawałek okularów który wbił mi sie głęboko pod skórę. Stad zmiana kształtu przez napuchnięcie nosa oraz rana. Lekarz oraz federacja dała mi wolna rękę do podjęcia decyzji czy zawalczę na FAME REBORN…podjadłem decyzje i ZAWALCZĘ DZISIAJ NA GALI. Za zaatakowanie mnie i doznanie lekkiej kontuzji, mój przeciwnik zapłaci karę finansowa…która zostanie osobiście mi wypłacona…
Zdecydowałem sie zawalczyć, ponieważ usadziłem Adriana lekkim cepem gdy mnie zatankował, co pokazało mi że nie jest on dla mnie wyzwaniem w stójce.
Co prawda zostaje jeszcze kwestia faworyzacji Adriana, lecz mam nadzieję że po gali wszystko sie wyjaśni…chyba że będzie już za pozno:)”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis