MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaArtur Szpilka zapytany o walkę z Khalidovem w boksie! ”Szpila” zabiera głos i zapewnia!

Artur Szpilka zapytany o walkę z Khalidovem w boksie! ”Szpila” zabiera głos i zapewnia!

Artur Szpilka nie może doczekać się powrotu do klatki. ”Szpila” miał wystąpić na grudniowej gali w Gliwicach, ale wszystko pokrzyżowała kontuzja. Polak nie zamierza się załamywać i patrzy pozytywnie w niedaleką przyszłość. Tym razem Artur został zapytany o potencjalny pojedynek w boksie z Mamedem Khalidovem.

Szpilka

Przypomnijmy, że legenda KSW dość niespodziewanie ogłosiła w mediach społecznościowych chęć walki w boksie. Temat był głośny, a zaraz pojawiły się nieoficjalne informacje o starciu z Tomaszem Adamkiem. Okazało się, że był taki pomysł, a do walki Khalidov-Adamek próbowała doprowadzić organizacja KSW i FAME.

Wydaje się, że Khalidov nie porzucił swojego pomysłu i na jednej z przyszłych gal KSW w 2024 roku stoczy walkę w boksie. Kto będzie rywalem? W ostatnim czasie chęć takiego pojedynku wyraził Mateusz ”Don Diego” Kubiszyn. Wydaje się, że byłoby to ciekawe rozwiązanie, które największa organizacja w naszym kraju powinna wziąć pod uwagę.

Szpilka odpowiada!

Artur Szpilka w rozmowie z Andrzejem Kostyrą został zapytany o potencjalny pojedynek z Mamedem Khalidovem w boksie.

”Szpila” od razu zapewnił, że nie zamierza się bić ze swoim kumplem.

Nie no, gdzie?! Ja nie chcę w ogóle walczyć z moimi kumplami! Już powiedziałem – nie będę walczył ze swoimi kumplami. Poza tym bardzo kibicuje Mamedowi, bo to jest ogromne wyzwanie. W MMA jest kotem świetnym, ale boks to jest zupełnie inna rzecz. Ja wiem, jaka to jest przepaść.

Szpilka postanowił definitywnie skupić się na karierze w mieszanych sztukach walki i trzeba przyznać, że wygląda to dobrze. W ostatnim starciu Artur zmierzył się z weteranem KSW i doświadczonym zawodnikiem MMA – Mariuszem Pudzianowskim, który był znacznym faworytem. ”Szpila” przetrwał ciężkie chwilę i w drugiej odsłonie znalazł sposób na pokonanie przeciwnika.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis