MMA PLNajnowszeKSWWiemy co Kawulski powiedział narożnikowi Bartosińskiego na XTB KSW 94! Mocne słowa właściciela KSW!

Wiemy co Kawulski powiedział narożnikowi Bartosińskiego na XTB KSW 94! Mocne słowa właściciela KSW!

No to stało się! Wiemy co Maciej Kawulski powiedział narożnikowi Adriana Bartosińskiego podczas jego walki mistrzowskiej na gali XTB KSW 94. Z ust właściciela KSW padły bardzo mocne słowa!

co Kawulski powiedział narożnikowi Bartosińskiego

Przypominamy, że Adrian Bartosiński bronił tytułu mistrzowskiego wagi półśredniej w walce z Igorem Michaliszynem. Starcie to było main eventem sobotniej gali XTB KSW 94 w Ergo Arenie.

“Bartos” ostatecznie walkę z Michaliszynem wygrał przez poddanie balachą na kolano w trzeciej rundzie, ale do momentu poddania, prowadził on wyrafinowaną walkę polegającą na unikaniu przyjmowania ciosów i sprowadzaniu Michaliszyna do parteru.

Wiemy co Kawulski powiedział narożnikowi Bartosińskiego na XTB KSW 94

Po gali natomiast dowiedzieliśmy się, że Adrian Bartosiński walczył z Igorem Michaliszynem mając złamany nos i jego plan na walkę był przemyślany i miał zminimalizować obrażenia, jakie mógł otrzymać w przypadku toczenia otwartego pojedynku.

Podczas walki “Bartosa” swoje niezadowolenie w sprawie jakości pojedynku wyraził Maciej Kawulski. Do tej pory słowa właściciela KSW były owiane tajemnicą, bowiem nikt nie chciał ich przytoczyć, ale teraz, dzięki wywiadowi Macieja Kawulskiego w programie Klatka po Klatce u redaktora Artura Mazura dowiadujemy się, co Kawulski powiedział narożnikowi Bartosińskiego podczas jego walki:

“Nie prowadzę notatnika z cytatów z samego siebie, tekst był najogólniej rzecz biorąc taki, że zwróciłem uwagę, że to nie jest właściwy game plan, bo wiedziałem, że Bartos jest chwalony i zapraszany do dalszego prowadzenia walki w ten sposób. Bo to game plan niegodny main eventu, albo nawet zwykłej walki na KSW. To była słaba walka. W moim poczuciu jedna z najsłabszych w historii KSW. Pewnie takich walk, które pamiętam, mógłbym wyliczyć 10. Takich, które pamiętam i które polegały na tym, że jedna ze stron nie chciała do walki dopuścić: leżąc za plecami, stojąc za plecami, wywracając, żeby znaleźć się za plecami, ale nie prowadząc de facto walki…”

Cała rozmowa Artura Mazura z Maciejem Kawulskim do sprawdzenia poniżej:

A Wy zgadzacie się z opinią szefa KSW? Czy walka wieczoru XTB KSW 94 była jedną z najsłabszych w historii polskiego giganta?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis