MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA 21: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

FAME MMA 21: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV FAME MMA 21. Przed nami kolejna gala Fame MMA! W PreZero Arena Gliwice swoją następną walkę stoczy legendarny Tomasz Adamek. To trzeba zobaczyć! Galę FAME 21: Pretendent będzie można oglądać wyłącznie na platformie CANAL+ Online. Gdzie oglądać galę? Cena za transmisję? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje, aby na własne oczy zobaczyć to wydarzenie.

PPV FAME MMA 21
Foto: FAME MMA

FAME MMA 21 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

FAME MMA 21: Gdzie oglądać?

W daniu głównym wydarzenia Tomasz Adamek, mistrz świata w dwóch kategoriach wagowych, zmierzy się Patrykiem Bandurskim, popularnym YouTuberem i streamerem. Czy „Bandura” zdoła zaskoczyć człowieka, który na boksie zjadł zęby? Zobaczymy w najbliższą sobotę. Z pewnością Youtuber zrobi wszystko, żeby wygrać.

W co-main evencie kibice zobaczą starcie Michała Pasternaka z Alanem Kwiecińskim. Panowie szczerze się nienawidzą, co zapowiada świetną walkę. Żaden z nich nie odpuści, dopóki nie pokona przeciwnika. Tego możemy być pewni!

Kaczor BRS w Fame MMA! Jednym słowem – bomba. Raper już 18 maja zadebiutuje w klatce największej organizacji freak fight w Europie. Nie możecie tego przegapić.

Kapitalnie zapowiada się pojedynek pomiędzy Klaudią Sygułą a Ewą Piątkowską, który odbędzie się na nietypowych, mieszanych zasadach. Boks czy MMA?

FAME MMA: Cena, ile kosztuje?

Gala FAME 21: Pretendent dostępna jest wyłącznie na platformie CANAL+ Online. Do wyboru mamy dwie możliwości. Oferta jednorazowa za 49 zł (należy zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe) – w ramach tego pakietu otrzymamy dostęp do gali FAME 21: Pretendent i serwis CANAL+ Online na miesiąc.

Oferta subskrypcyjna za 39 zł (płatność co miesiąc) – w ramach tego pakietu również otrzymamy dostęp do gali FAME 21: Pretendent i serwis CANAL+ Online na miesiąc. W tym przypadku musicie pamiętać, aby anulować subskrypcję, jeżeli interesuje was tylko obejrzenie gali.

Jeżeli już jesteś subskrybentem CANAL+ Online, to za dostęp do wydarzenia także zapłacisz 39 zł.

Jak dokonać zakupu? To proste! Wystarczy wejść na stronę CANAL+ Online, założyć konto, wybrać interesujący nas pakiet i zapłacić.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis