MMA PLArchiwumAndrzej GołotaWielkie spotkanie byłych rywali! Andrzej Gołota porozmawiał z Riddickiem Bowe! [WIDEO]

Wielkie spotkanie byłych rywali! Andrzej Gołota porozmawiał z Riddickiem Bowe! [WIDEO]

Kibice boksu dwie walki Andrzeja Gołoty z Riddickiem Bowe zapamiętają na zawsze. Były to pojedynki, w których nie można było powiedzieć o jakiejkolwiek nudzie. Polak był naprawdę bliski sprawienia niespodzianki i odnotowania największego zwycięstwa w karierze. Teraz co ciekawe doszło do ich spotkania po latach, gdzie mieli okazję porozmawiać.

Gołota

Amerykanin znany jest naszej publiczności z 1996 roku, gdy stoczył dwa pamiętne boje z Andrzejem Gołotą. Polak był bardzo blisko sprawienia sensacji i znokautowania faworyzowanego Bowe. Oba scenariusze były podobne w tych walkach, ale zawsze kończyło się kontrowersjami i dużym zamieszaniem. Gołota parokrotnie bił ciosy w krocze za co został zdyskwalifikowany. Przypominamy choćby o aferze jaka rozpętała się po pierwszej walce Gołota-Bowe.

Dwa pojedynki możecie zobaczyć poniżej:

Doszło do spotkania!

Piękne obrazki w mediach społecznościowych. Doszło po latach do spotkania byłych rywali, którzy z wielką determinacją i ambicją walczyli o zwycięstwo w ringu.

Legendarny Andrzej Gołota spotkał się i porozmawiał z Riddickiem Bowe.

Przypomnijmy, że Bowe już wielokrotnie wspominał o potencjalnym powrocie na ring. Oto jedna z jego wypowiedzi z przeszłości.

Chcę wrócić, to doskonały moment. Jestem podekscytowany możliwością takiego powrotu i mogę potwierdzić oficjalnie, że znów zawalczę. Jestem na drodze powrotnej (..) Mógłbym zawalczyć z Mike’em Tysonem gdziekolwiek i w każdej chwili, nie zamierzam jednak wyzywać go do walki. To on musi skontaktować się ze mną.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis