MMA PLNajnowszeKSWWielki sukces KSW! Gala we Francji sprzedaje się jak świeże bułeczki

Wielki sukces KSW! Gala we Francji sprzedaje się jak świeże bułeczki

To wielki sukces Federacji KSW! Największa polska i europejska organizacja mieszanych sztuk walki chwali się wynikiem sprzedażowym na swoją galę w Paryżu. Gala w stolicy Francji będzie pierwszym wydarzeniem polskiego giganta w tym kraju.

KSW! Gala we Francji

Galę we Francji ogłoszono podczas ostatniej gali XTB KSW 89 w Gliwicach. Imprezę zaplanowano na dzień 6 kwietnia 2024 roku. KSW ma już plan na promocję tego wydarzenia.

Gala we Francji sprzedaje się jak świeże bułeczki

Wygląda jednak na to, że wielka promocja może nie być potrzebna. Bilety na galę w Paryżu, która odbędzie się w miejscowej Adidas Arenie sprzedały się już w połowie hali. A to wszystko zaledwie w dwa dni od rozpoczęcia sprzedaży!

Gala KSW 93 zapowiada się zatem z dużą francuską publicznością!

Salahdine Parnasse nie jest przypadkowo na grafice zapowiadającej to wydarzenie. Francuz wystąpi w main evencie wydarzenia. Nie wiadomo jednak którego pasa mistrzowskiego będzie bronił. Saladyn jest bowiem posiadaczem pasów w wadze piórkowej i lekkiej.

Dużo mówi się o jego potencjalnej walce z Marianem Ziółkowskim, która pierwotnie miała dojść do skutku na gali XTB KSW Colosseum 2. Ziółkowski jednak tuż przed wyjściem do klatki doznał kontuzji kolana, która wyeliminowała go z tamtego starcia.

Czy tym razem dojdzie ta walka do skutku?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis