MMA PLNajnowszeClout MMAClout 3: Szalona sytuacja! Oficjalnie Natan Marcoń w tym roku zmierzy się z Labrygą jeśli…

Clout 3: Szalona sytuacja! Oficjalnie Natan Marcoń w tym roku zmierzy się z Labrygą jeśli…

Organizacja Clout MMA robi co może, aby wzbudzić zainteresowanie zbliżającej się trzeciej edycji, która dwudziestego dziewiątego grudnia odbędzie się w Warszawie. Pewne jest jedno – Natan Marcoń na gali zawalczy. Teraz pytanie brzmi czy będzie to starcie z Denisem ”Bad Boyem” Załęckim czy Denisem Labrygą.

Labryga

W main evencie zobaczymy starcie, które może interesować środowisko związane z piłką nożną – Tomasz Hajto skrzyżuje rękawice z Jakubem Wawrzyniakiem.

Wysoko w karcie zobaczymy także jednego z najbardziej znanych freak fighterów w naszym kraju – Marcina Najmana. ”El Testosteron” stoczy natychmiastowy rewanż z Adrianem Ciosem.

Natan Marcoń vs Denis Labryga!

Do tego może dojść już dwudziestego dziewiątego grudnia na gali Clout MMA 3. Jeszcze nie tak dawno informowaliśmy was, że Denis Załęcki ma stoczyć dwie walki na jednej gali.

 Jeżeli jednak ”Bad Boy” nie będzie w stanie walczyć/nie zostanie dopuszczony po walce z Patrykiem ”Wielkim Bu” Masiakiem to organizacja znalazła rozwiązanie…

W tym przypadku Natan Marcoń skrzyżuje rękawice z Denisem Labrygą.

LABRYGA vs MARCOŃ NA CLOUT MMA 3: SANTA CLOUT

TO SIĘ DZIEJE! Poszukiwania formuły nie należały do najłatwiejszych. Po wczorajszym programie w końcu znaleziono odpowiednią formułę, w której zmierzą się DENIS LABRYGA i NATAN MARCOŃ, jeśli do walki z BOGIEM ESTETYKI nie zostanie dopuszczony przez lekarzy BAD BOY

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis