MMA PLNajnowszeClout MMAWielki Bu nawołuje do rewanżu z Denisem Załęckim, a całe wynagrodzenie chce przeznaczyć na szczytny cel!

Wielki Bu nawołuje do rewanżu z Denisem Załęckim, a całe wynagrodzenie chce przeznaczyć na szczytny cel!

Patryk “Wielki Bu” Masiak w jednej ze swoich najnowszych relacji udostępnionych na Instagramie nawołuje do rewanżu z Denisem Załęckim! Tym razem jednak chce zmierzyć się z “Bad Boyem” na darmo, bowiem całe wynagrodzenie jest gotowy przeznaczyć na szczytny cel.

Wielki Bu nawołuje do rewanżu z Denisem

Przypominamy, że pierwsza walka Wielkiego Bu z Denisem Załęckim odbyła się na gali Clout MMA 4 i wygrał ją w dominujący sposób właśnie Wielki Bu.

Denis Załęcki w tamtej walce co chwile padał na matę, unikając bezpośredniej konfrontacji:

Wielki Bu nawołuje do rewanżu z Denisem Załęckim

Teraz Wielki Bu zdecydował się zgłosić na ochotnika jako zastępstwo za Amadeusza Ferrariego Roślika, który na gali Clout MMA 5 ma zmierzyć się właśnie z Denisem Załęckim. Masiak w razie kontuzji Ferrariego jest gotowy wejść do klatki na rewanż z “Bad Boyem” z Torunia.

Załęcki wyśmiał tę propozycję sugerując, że Masiakowi zaczyna brakować pieniędzy i żeby ten ustawił się w kolejce do walki z nim.

Na mocne słowa Załęckiego, Wielki Bu odpowiedział relacją na Instagramie, gdzie zadeklarował, że całe wynagrodzenie za potencjalną walkę z Załęckim gotowy jest przeznaczyć na szczytny cel:

“Sorry, że dopiero teraz, ale niezbyt ostatnio mam czas nawet się odnieść do słów idioty. A coś czuję, że coraz bliżej jest z wywróceniem się wagonika, który miał przywrócić żabkę do Internetu. Okaleczona umysłowo żabciu, skoro jesteś takim milionerem, mi zarzucasz jedynie chęć zarobku, a coś czuję, że rewanż zbliża się dużymi krokami, proponuję… byśmy zrobili rewanż na zasadach, które wcześniej podałem (ponieważ nie będziesz miał jak uciec) i cały zarobek z naszych wypłat oddali na budowę Domu Dziecka lub Domu Samotnej Matki.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis