MMA PLNajnowszeKSWRoberto Soldić wróci do KSW? Lewandowski rozmawiał z menadżerem Chorwata!

Roberto Soldić wróci do KSW? Lewandowski rozmawiał z menadżerem Chorwata!

Roberto Soldić ponownie w KSW? Jest na to szansa!

Soldić wróci do KSW
Foto: Sebastian Rudnicki / Defaul/ Instagram

Nie tak wyobrażał sobie przygodę z ONE Championship Roberto Soldić, gdy żegnał się z największą organizacją MMA nad Wisłą.

Chorwat w KSW kroczył od zwycięstwa do zwycięstwa. Jedynym zawodnikiem, który zdołał pokonać „Robocopa” był Dricus du Plessis – notabene obecny mistrz UFC kategorii średniej.

Po tym, jak Soldić znokautował Mameda Khalidova, został największą gwiazdą w KSW, przejmując koronę po Czeczenie.

W ciągu kilku lat Roberto z anonimowego zawodnika stał się mistrzem dwóch różnych dywizji i najbardziej rozchwytywanym wojownikiem w Europie.

Każda duża federacja walczyła o usługi Roberto, a on sam mógł przebierać w ofertach. Skuszony wielkimi pieniędzmi wybrał azjatyckie ONE Championship.

Jak się okazało, nie była to dobra decyzja. Od 2022 roku stoczył tylko dwie walki, z czego jedną przegrał, druga zaś została uznana za nieodbytą.

Kariera Chorwata stanęła w miejscu i nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie coś się w tym temacie zmieniło. W związku z czym „Robocop” rozgląda się za innymi możliwościami.

Martin Lewandowski w ostatnim wywiadzie, jakiego udzielił MyMMA.pl, potwierdził, że rozmawiał z menadżerem zawodnika na temat powrotu Roberto do KSW.

Z samym Roberto nie gadałem, szanuję to że ma managera i rozmawiałem z Ivanem Dijakoviciem. Tak przy okazji różnych innych tematów. Od słowa do słowa ten temat zszedł na Solidicia. Powiedziałem, że jeżeli ta sytuacja u nich się przedłuży i będzie miał możliwość wyjścia z ONE FC to na tę chwilę mogę zadeklarować, że klatka KSW jest dla niego otwarta.

ZOBACZ TAKŻE: Kamaru Usman chwali Michała Oleksiejczuka i stawia na zwycięstwo „Husarza”!

Czy Chorwat wróci do KSW? Czas pokaże.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis