MMA PLNajnowszeDenis ZałęckiWielki Bu mocno o Denisie: Taki sztywny i charakterny, a z tych obetnic nic nie wychodzi! [WIDEO]

Wielki Bu mocno o Denisie: Taki sztywny i charakterny, a z tych obetnic nic nie wychodzi! [WIDEO]

FEN 45 zbliża się wielkimi krokami. Jednym ze starć, które bardziej przykuwa uwagę, jest pojedynek “Wielki Bu” vs. Nikola Milanović. W wywiadzie z Michałem Cichym poruszonych zostało wiele ciekawych kwestii, w tym temat Denisa Załęckiego!

Starcie Patryka Masiaka z Nikolą przez długi okres czasu stało pod znakiem zapytania. Wszystko z racji nagonki medialnej na “Wielkiego Bu” w związku z jego problemami z prawem w dalekiej przeszłości. Finalnie, starcie obu panów odbędzie się już 11-tego marca w Ząbkach.

Nikola Milanović kojarzony jest przez większość osób z pełnieniem funkcji ochroniarza FAME MMA. Jego najmocniejszymi atutami są judo oraz wiele kilogramów. Nadmieńmy, że Nikola zaliczył już swój debiut w profesjonalnym MMA i to nie z byle kim! Zmierzył się w main evencie KSW 59 z Mariuszem Pudzianowskim (17-8, 1NC). Do tej walki doszło z powodu wyrostka robaczkowego “Bombardiera”, który miał być planowym rywalem strongmana.

Dla Patryka Masiaka będzie to z kolei debiut w formule MMA. Odbył jedną walkę w boksie w zeszłym roku, która zakończyła się remisem. O jego konfrontacji z Milanoviciem mówi się w kontekście zmierzenia się stójkowicza z parterowcem.

Wielki Bu o walce z Denisem!

W wywiadzie dla naszego portalu, Patryk opowiedział jak wygląda sytuacja w związku ze zorganizowaniem jego walki z Denisem Załęckim.

Wiesz ile razy słyszałem zastawione słowem honoru, że ta walka będzie? (…) Ja w tych kręgach towarzyskich mocno broniłem Denisa, że dał słowo to będzie. Jednakże, cykl wymówek już się jakby zapętlił. Wymówki typu: teraz ta walka bo jest ważna, kontuzja, teraz nie mogę;. To wszystko na przestrzeni ostatniego roku już było. Także jak ja usłyszę wymówki, które już padały, a każda była zastawiona słowem honoru, “wiesz, przecież ja jestem słowny, charakterny”…ku**e no. Jeszcze się nie biliśmy, także nie wydaje mi się, żeby teraz coś się zmieniło, gdzie lista przeciwników zrobiła się naprawdę bardzo długa.

Cały wywiad poniżej:

Denis Załęcki zawalczy natomiast po raz kolejny już 18-tego marca w Katowickim spodku na High League 6. Tym razem “Bad Boy” zmierzy się z “Księżniczką”, czyli Pawłem Tyburskim. Co ciekawe, ich pojedynek odbędzie się w formule bokserskiej na małe rękawice, tak jak w przypadku main eventu gali High League 2: “Pasha” vs. “Owca”.

Zobacz także:

Cormier zapewnia: Jones nie powinien być numerem jeden rankingu P4P!

Były mistrz UFC Daniel Cormier jest przekonany że Jon Jones nie powinien być numerem jeden rankingu UFC bez podziału na kategorie wagowe.

Jacek Murański opublikował wzruszający post! Mówi o sukcesie filmu IO!

Miesiąc temu zmarł Mateusz Murański. Wczoraj w mediach społecznościowych jego ojca – Jacka pojawił się wzruszający post, w którym wspomniał jakie nagrody zdobył film “IO”. Jedną z ról zagrał tam jego syn.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis