MMA PLNajnowszeBoksWielka tragedia! Śmierć 22-letniego pięściarza tuż po walce!

Wielka tragedia! Śmierć 22-letniego pięściarza tuż po walce!

Mamy smutne wiadomości z Azji. Kenneth Egano (7-1, 3 KO) zaledwie 22-letni pięściarz – tuż po walce zmarł. Ostatnią wygraną w boksie przepłacił życiem.

boks

Reprezentant Filipin swoje pojedynki toczył w kategorii koguciej. Kenneth wszystkie zawodowe starcia odnotował w ojczyźnie. Debiut zawodowy Egano miał miejsce w grudniu 2019 roku.

W tym roku młody pięściarz stoczył swój drugi pojedynek. Dokładnie w sobotę po ośmiu rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał i skradł zero z rekordu rodaka – Jasona Facularina.

Nie żyje młody pięściarz!

To bardzo smutne wiadomości. Nie żyje zaledwie 22-letni pięściarz Kenneth Egano (7-1, 3 KO), który ostatnie zwycięstwo przepłacił życiem.

Egano w sobotę po ośmiu rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Sędziowie punktowali na jego korzyść 77:74 i dwukrotnie 76:75. Kiedy ogłoszono werdykt Kenneth zasłabł i natychmiast został przewieziony do szpitala.

22-latek został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Egano zmarł na skutek wylewu krwi do mózgu.

Galę promował legendarny Manny Pacquiao, który zabrał głos po tragicznej sytuacji po walce w Filipinach.

Nie ma nic cenniejszego niż ludzkie życie. Boks jest naprawdę niebezpiecznym sportem, a bokserzy zasługują na szacunek, gdy narażają swoje życie.

Zobacz także:

To już 14 rok Pudzianowskiego w MMA! KSW przypomina drugą zawodową walkę weterana! [WIDEO] Pamiętacie?

Jak ten czas leci! To już czternasty rok Mariusza Pudzianowskiego jeśli chodzi o starty zawodowe w mieszanych sztukach walki. Już w tym momencie wojownik z Białej Rawskiej dłużej jest zawodnikiem MMA niż strongmanem, gdzie odnosił jakże wielkie sukcesy. Największa organizacja w naszym kraju postanowiła opublikować na YouTubie drugą zawodową walkę Pudzianowskiego.

“Nie ma co go lekceważyć” – oficjalna zapowiedź walki Pudzianowski vs Szpilka na XTB KSW Colosseum 2 [WIDEO] Widzieliście?

“Nie ma co go lekceważyć” – takie słowa padają w opublikowanej wczoraj przez Federację KSW zapowiedzi walki na XTB KSW Colosseum 2. Zapowiedź ta dotyczy walki Pudzianowski vs Szpilka, która będzie jedną z najważniejszych starć tej imprezy będącej świętem MMA w Polsce!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis