MMA PLArtur SzpilkaWielka przemiana Artura Szpilki! Pokazał sylwetkę po ostatniej walce w boksie i porównał ją z tą po debiucie w KSW!

Wielka przemiana Artura Szpilki! Pokazał sylwetkę po ostatniej walce w boksie i porównał ją z tą po debiucie w KSW!

To wielka przemiana Artura Szpilki. Przemiana fizyczna, choć ostatnia walka pokazała, że najprawdopodobniej także mentalna. “Szpila” pokazał sylwetkę po ostatniej swojej walce w boksie i porównał ją do tej, którą zaprezentował w debiucie w KSW.

Wielka przemiana Artura Szpilki

Szpilka w walce na zasadach MMA zadebiutował w minioną sobotę. Na gali KSW 71 w Toruniu odprawił przed czasem Sergieja Radczenkę. Był to niezwykle udany debiut byłego pięściarza w MMA!


Wielka przemiana Artura Szpilki!

“Szpila” tuż po swojej walce na KSW 71 zapowiadał, że opublikuje w sieci zdjęcie swojej formy po walce z Maciejem Różańskim, którą przegrał w 1 rundzie przez nokaut i po której – jak to sam mówi – jadł jak opętany.

Patrząc na to, jak zmienił się Szpilka porównując tamten czas, a ten z minionej soboty, to przemiana ta robi ogromne wrażenie!

“Czekałem żeby wstawić tą fotę po walce….. żebyście zobaczyli ile włożyłem pracy i niestety jak się zapuściłem po ostatniej walce ….. ale jadłem bez opamiętania bo miałem operacje i ogólnie mentalnie byłem w dupie … Ale dziś już nie zamierzam się martwić tylko trzymać się w”

Zobacz także:

Jest reakcja Piotra Szeligi na wygraną Don Diego! Wulgarny okrzyk w geście zwycięstwa! Widzieliście?

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn okazał się lepszy od Denisa Załęckiego podczas specjalnego wydarzenia High League 3 Extra. W narożniku zawodnika z Lubaczowa stał Piotr “Szeli” Szeliga, który głośnym i nietuzinkowym okrzykiem zareagował na zwycięstwo swojego trenera.

High League 3 Extra: Dawid Załęcki komentuje przegraną syna z ”Don Diego”! Co wy na to?

Dawid Załęcki zabrał głos po walce syna na High League 3 Extra. Doszło na nim do wyczekiwanego starcia pomiędzy Denisem Załęckim, a Mateuszem Kubiszynem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis