MMA PLNajnowszeKSWWeteran Hector Lombard chce walki z Mamedem bądź Pudzianem: Idę po Ciebie kotku! 

Weteran Hector Lombard chce walki z Mamedem bądź Pudzianem: Idę po Ciebie kotku! 

Były, a zarazem inauguracyjny mistrz dywizji średniej organizacji Bellator, który później stoczył jeszcze 12 walk w UFC, udzielił wywiadu dla kanału “Liza with a Z Podcast”. Pochodzący z Kuby zawodnik chce walczyć z żywymi legendami KSW!

Khalidov

Urodzony w Matanzas judoka skupił na sobie uwagę wszystkich fanów Konfrontacji Sztuk Walk. Mający 175 cm wzrostu zawodnik “American Top Team” zaskoczył wszystkich swoimi słowami. Dał wprost do zrozumienia, że żąda walki z bohaterami najbliższego main eventu KSW.

Pudzianowski to kawał atlety. Był najsilniejszym człowiekiem na świecie ze 20 razy. Macie pojęcie jakie to trudne? On jest potworem. (…) Najbardziej mi imponuje to, że gość będzie teraz walczyć z legendą MMA. Uważam, że to właśnie on (Pudzian) jest największą legendą. A ja z taką legendą muszę walczyć, rozumiecie? Taki jestem. Lubię walczyć z najlepszymi. Idę po Ciebie kotku. (…) Mamed to kawał zawodnika. Był mistrzem KSW przez bardzo długi czas. Khalidovie! Mamy niedokończone sprawy! Bądź tego świadom. Martinie, doprowadź do tego. (…) Muszę walczyć z Khalidovem, Niezależnie czy wygrasz, czy przegrasz, idę po Ciebie Khalidovie. A po Khalidovie…idę po legendę.

Tłumaczył Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl

Gorsza seria…

Nadmieńmy, że 44-latek dysponuje, który klasyfikuje się bilansem (34-10-1) w formule MMA, dysponuje także nieprzyjemną dla oka serią walk. Na jego ostatnie 8 walk przypada 6 porażek, a 2 walki mają status no-contest. Ostatnia jego wygrana miała miejsce…8 lat temu. Toczył boje z takimi zawodnikami jak Neil Magny, czy Anthony Smith.

Zobacz także:

Kuriozalna sytuacja! Zawodnik znokautował rywala podczas face to face! [WIDEO]

Hardcore Fighting Championship to organizacja MMA, która ma swoją siedzibę w Moskwie. Debiut zaliczyła w 2020 roku i specjalizuje się w walkach na gołe pięści. Podczas spotkania twarzą w twarz na konferencji, Timur Abdurakhmanov znokautował swojego potencjalnie przyszłego rywala – Javida Rzayeva.

KSW prezentuje trash talk w wykonaniu Pudziana: O własnych siłach nie wyjdziesz z ringu! [WIDEO]

Organizacja KSW postanowiła na swoim profilu zaprezentować trash talk w wykonaniu Mariusz Pudzianowskiego. Są to zebrane wypowiedzi legendy przed pojedynkami, które toczył w przeszłości. W sobotę wojownik z Białej Rawskiej stoczy wielkie starcie. Podczas XTBA KSW 77 zobaczymy walkę Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis