MMA PLwalki na gołe pięściKuriozalna sytuacja! Zawodnik znokautował rywala podczas face to face! [WIDEO]

Kuriozalna sytuacja! Zawodnik znokautował rywala podczas face to face! [WIDEO]

Hardcore Fighting Championship to organizacja MMA, która ma swoją siedzibę w Moskwie. Debiut zaliczyła w 2020 roku i specjalizuje się w walkach na gołe pięści. Podczas spotkania twarzą w twarz na konferencji, Timur Abdurakhmanov znokautował swojego potencjalnie przyszłego rywala – Javida Rzayeva.

Nokaut

Federacja Anatolija Sulianowa w stosunkowo krótkim okresie czasu zdobyła dość sporą popularność. Ponad 2 miliony subskrypcji na kanale w serwisie YouTube, a także niecałe 700 tysięcy obserwujących na Instagramie to liczby, które robią wrażenie.

Oburzające zachowanie!

W trakcie konferencji HFC doszło do face to face dwóch zawodników. Po około 3 sekundach byliśmy świadkami potężnego, prawego sierpowego Abdurakhmanova, który natychmiastowo posłał Rzayeva na ziemię.

Sama federacja odniosła się do zaistniałej sytuacji w ostrych słowach. Sugerując, że prawdopodobnie więcej walk w wykonaniu tego zawodnika nie zobaczymy.

Podczas ostatniej konferencji doszło do zdarzenia, które nigdy nie powinno mieć miejsca. Timur Abdurakhmanov uderzył Javida Rzayeva nie będąc podczas walki. Ze względu na ten haniebny akt, HFC wraz z Rosyjską Federacją Bokserską, zajmuje się kwestią dyskwalifikacji Abdurakhmanova, a także pozbawienia go licencji zawodnika. Zadbamy także o zakaz startów zarówno w naszej, jak i innych organizacjach. (…) Kategorycznie sprzeciwiamy się takiemu zachowaniu i chcemy jasno dać do zrozumienia, że na naszym podwórku zawsze będzie się to wiązać z dyskwalifikacją, oraz pozbawieniem licencji zawodnika.

Zobacz także:

KSW prezentuje trash talk w wykonaniu Pudziana: O własnych siłach nie wyjdziesz z ringu! [WIDEO]

Organizacja KSW postanowiła na swoim profilu zaprezentować trash talk w wykonaniu Mariusz Pudzianowskiego. Są to zebrane wypowiedzi legendy przed pojedynkami, które toczył w przeszłości. W sobotę wojownik z Białej Rawskiej stoczy wielkie starcie. Podczas XTBA KSW 77 zobaczymy walkę Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem.

Nowa walka wieczoru FEN 43! Debiutant dostał walkę o pas z Kacprem Formelą!

Pedro Nobre (21-6-2, 12 KO, 5 SUB, 1 NC) będzie nowym rywalem Kacpra Formeli (14-4, 6 KO, 5 SUB) podczas gali FEN 43: ENERGA Fight Night, która 16 grudnia odbędzie się w Szczecinie. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski FEN w kategorii piórkowej. Matheus Pereira, pierwotny rywal Formeli, nabawił się kontuzji, która wyklucza go z tego pojedynku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis