MMA PLrozpiskaWeekendowy rozkład jazdy z MMA [4-6.10.2019]

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [4-6.10.2019]

Czeka nas kolejny weekend pełen bardzo interesujących gal MMA. Co warto obejrzeć? Mamy nadzieję, że nasz weekendowy rozkład jazdy z MMA pomoże trochę w natłoku ciekawych gal.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA
Foto: MMA Mania

Już w piątek w Groznym odbędzie się podwójna gala ACA 100 – jedna rano, druga zaś wieczorem. Najważniejszy pojedynek tego dnia to starcie o pas wagi piórkowej. Salman Zhamaldaev (17-1) będzie bronił pasa w rewanżowym starciu z Felipe Froesem (17-4). Pierwszą walkę dwa lata temu wygrał obecny mistrze, lecz jedynie po niejednogłośnej decyzji.

W nocy z piątku na sobotę czekają nas gale w Stanach Zjednoczonych. W Temecula w stanie Kalifornia walką wieczoru gali Bellator 229 będzie starcie w kategorii półśredniej – Andrey Koreshkov (22-3) vs. Lorenz Larkin (20-7). Z kolei w Kansas City w głównym pojedynku Invicta FC 37 zmierzą się Pearl Gonzalez (9-4) i Brogan Sanchez (6-0).

Polscy fani MMA również znajdą coś dla siebie. W sobotę Lublinie odbędzie się bowiem gala Armia Fight Night 7 z  Ioannisem Palaiologosem (16-9-1) i Piotrem Wawrzyniakem (7-4) w walce wieczoru.

Ukoronowaniem sportowego weekendu będzie natomiast gala UFC 243 w Melbourne. Areną zmagań zawodników będzie 56-tysięczny stadion Marvel Stadium, na którym wcześniej organizacja pobiła rekord frekwencji (gala UFC 193: Rousey vs. Holm – przyp. red.). Fani na całym świecie czekają przede wszystkim na unifikacyjną walkę w kategorii średniej – mistrz Robert Whittaker (20-4) kontra mistrz tymczasowy Israel Adesanya (17-0). Ciekawie zapowiada się też co-main event, gdzie zmierzą się zawodnicy kategorii lekkiej – Al Iaquinta (14-5-1) i Daniel Hooker (18-8).

Poza tym na

PIĄTEK

ACA 100: Fight Day

Grozny, Rosja

Początek gali: 9:00

84 kg: Baysangur Vakhitov (9-1) vs. Wendres Carlos da Silva (13-7)
66 kg: Askhab Zulaev (6-0) vs. Tihomir Blagovestov (0-0)
61 kg: Dileno Lopes (20-5) vs. Khusein Sheikhaev (7-0)
84 kg: Husein Kushagov (12-5) vs. Evgeny Belyaev (7-4)
77 kg: Khasan Khaliev (3-1) vs. Artem Reznikov (19-6)
66 kg: Otavio dos Santos (12-4) vs. Alihan Suleimanov (9-2)
77 kg: Ayndi Umakhanov (8-0) vs. Erlan Ulukbekov (7-1)
70 kg: Alibek Akhazaev (8-2) vs. Herdeson Batista (13-4)
93 kg: Alexey Stoyan (6-5) vs. Batraz Agnaev (4-2)
66 kg: Lamberd Akhiadov (9-4) vs. Ruslan Emilbek Uulu (11-0)
66 kg: Adlan Mamaev (4-1) vs. Bekhruz Zukhurov (13-2)
66 kg: Kurban Taigibov (8-1) vs. Alikhon Khasanov (10-4)
70 kg: Khamzat Aushev (13-3) vs. Zharabek Teshebaev (7-0)
61 kg: Beslan Shibzukhov (1-0) vs. Khasein Shaikhaev (2-0)
66 kg: Rustam Asuev (7-1) vs. Akhmed Musakaev (6-1)
77 kg: Adam Aliev (8-3) vs. Mindaugas Verzbickas (14-6)
66 kg: Dukvaha Astamirov (4-2) vs. Kanat Keldibekov (12-4)
77 kg: Khamzat Sakalov (8-3) vs. Alexander Chernov (8-1)

ACA 100

Grozny, Rosja

Początek gali: 18:00

Karta główna:

66 kg: Salman Zhamaldaev (17-1) vs. Felipe Froes (17-4)  – walka o pas wagi piórkowej
57 kg: Magomed Bibulatov (14-2) vs. Josiel Silva (12-2)
77 kg: Abubakar Vagaev (16-3) vs. Fernando Gonzalez (27-17)
66 kg: Magomedrasul Khasbulaev (30-8) vs. Alexandre Bezerra (22-6)
77 kg: Bekzod Nurmatov (11-1) vs. Beslan Isaev (38-10)

Karta wstępna:

70 kg: Dzhihad Yunusov (16-4) vs. Diego Brandao (24-14)
57 kg: Rasul Albaskhanov (9-3) vs. Jose Maria Tome (38-8)
84 kg: Ibragim Magomedov (4-0) vs. Abdul-Rahman Dzhanaev (11-1)
77 kg: Ustarmagomed Gadzhidaudov (10-5) vs. Jesse Taylor (31-15)
57 kg: Imran Bukuev (9-1) vs. Alan Gomes De Castro (12-1)
93 kg: Amirkhan Guliev (9-1) vs. Asylzhan Bakhytzhanuly (9-1)

Transmisja:

18:00 – aca-mma.com (PPV – $3)

20:00 – sport.tvp.pl i aplikacja mobilna TVP Sport (Android oraz iOS)

Znalezione obrazy dla zapytania aca 100

NOC Z PIĄTKU NA SOBOTĘ

Bellator 229

Temecula, Kalifornia, USA

Karta główna (3:00)

170 lb: Andrey Koreshkov (22-3) vs. Lorenz Larkin (20-7)
155 lb: Saad Awad (23-11) vs. Goiti Yamauchi (23-4)
118 lb: Keri Taylor Melendez (3-0) vs. Mandy Polk (6-4)
185 lb: Joe Schilling (4-5) vs. Tony Johnson (8-2)

Karta wstępna:

145 lb: Adel Altamimi (8-5) vs. Salim Mukhidinov (6-3)
185 lb: Anatoly Tokov (28-3) vs. Hracho Darpinyan (17-8-2)
170 lb: Derek Anderson (15-3) vs. Guilherme Bomba (10-5)
170 lb: Joey Davis (5-0) vs. Jeff Peterson (10-6)
185 lb: Johnny Eblen (5-0) vs. Mauricio Alonso (13-7)
155 lb: Vladimir Tokov (4-0) vs. Brandon Hastings (6-3)
185 lb: Jordan Newman (1-0) vs. Riley Miller (0-0)
155 lb: Sunni Imhotep (2-0) vs. Kelvin Gentapanan (MMA 0-0)
155 lb: Jay Jay Wilson (3-0) vs. Jorge Juarez (4-1)

Invicta FC 37

Kansas City, Kansas, USA

Początek gali: 2:00

125 lb: Pearl Gonzalez (9-4) vs. Brogan Sanchez (6-0)
125 lb: Mariya Agapova (7-1) vs. Marilia Santos (10-3)
115 lb: Kay Hansen (4-3) vs. Nicolle Caliari (4-1)
105 lb: Shino VanHoose (6-5) vs. Lindsey VanZandt (6-2)
105 lb: Linda Mihalec (1-0) vs. Marisa Messer-Belenchia (3-0)
135 lb: Megan Cawley (0-1) vs. Hope Chase (1-1)
125 lb: Jordan Kaaze (0-0) vs. Claire Johnson (0-0)

Tranmisja: UFC Fight Pass

Znalezione obrazy dla zapytania poster

SOBOTA

Armia Fight Night 7

Lublin, Polska

Początek gali: 17:45

Karta główna:

82,5 kg: Ioannis Palaiologos (16-9-1) vs. Piotr Wawrzyniak (7-4)
80 kg: Cezary Oleksiejczuk (3-2) vs. Jacek Bednorz (6-5, 1 N/C)
66 kg: Giorgi Esiava (1-0) vs. Adrian Kępa (6-4)
77 kg: Adrian Kurek (5-3) vs. Alvin „Mieko” Williams (4-3)
61 kg: Dawid Pasternak (8-4) vs. Sylwester Miller (6-3)
70 kg: Maciej Kierzkowski (2-2) vs. Sebastian Rajewski (6-5)

Karta wstępna:

120 kg: Dominik Dąbrowski (0-0) vs. Sławomir Rawiński (1-1)
73 kg: Mateusz Wojtkowiak (1-2) vs. Norbert Daszkiewicz (1-0)
77 kg: Arbi Nashkhoev (2-0) vs. Alan Kwieciński (1-1)

Karta przedwstępna:

75 kg: Mateusz Cimochowski vs. Bartłomiej Guz – walka w formule K-1
53 kg: Edyta Jędrzejczyk vs. Magdalena Żuchowska – walka semi-pro
71 kg: Krystian Topczewski vs. Mateusz Wójtowicz – walka w formule K-1

Transmisja:

18:00 – Polsat Sport Fight

20:00 – Polsat Sport

Obraz może zawierać: 6 osób, ludzie stoją

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

UFC 243

Melbourne, Australia

Początek gali: 0:45

Karta główna (4:00):

185 lb: Robert Whittaker (20-4) vs. Israel Adesanya (17-0) – o pas mistrzowski
155 lb: Al Iaquinta (14-5-1) vs. Daniel Hooker (18-8)
265 lb: Tai Tuivasa (10-2) vs. Sergey Spivak (9-1)
170 lb: Luke Jumeau (13-4) vs. Dhiego Lima (14-7)
265 lb: Yorgan de Castro (5-0) vs. Justin Tafa (3-0)

Karta wstępna (2:00):

170 lb: Jake Matthews (14-4) vs. Rostem Akman (6-1)
170 lb: Callan Potter (17-8) vs. Maki Pitolo (12-4)
155 lb: Jamie Mullarkey (12-2) vs. Brad Riddell (6-1)
145 lb: Megan Anderson (8-4) vs. Zarah Fairn dos Santos (6-2)

Karta UFC Fight Pass (0:45):

125 lb: Nadia Kassem (5-1) vs. Ji Yeon Kim (8-2-2)
135 lb: Khalid Taha (13-2) vs. Bruno Silva (11-3-1)

Transmisja

0:45 (karty wstępne) – UFC Fight Pass

4:00 – Polsat Sport Extra

Znalezione obrazy dla zapytania ufc 243

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis