MMA PLWeekendowy rozkład jazdy z MMAWeekendowy rozkład jazdy z MMA [24-25.07.2021]

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [24-25.07.2021]

Foto: Esther Lin, MMA Fighting

Przed nami kolejny weekend z MMA. Sprawdźcie co warto obejrzeć tym razem.

W czeskiej Pradze czeka nas gala OKTAGON 26. O tymczasowy pas wagi średniej w walce wieczoru zawalczy Marcin Naruszczka (22-9-2). Rywalem Polaka będzie Słowak Samuel Krištofič (14-3). Pierwotnie przeciwnikiem reprezentanta Akademii Sportów Walki Wilanów miał być sam Karlos Vemola a stawką pełnoprawny pas mistrzowski jednak legenda czeskiego MMA doznała kontuzji. Ponadto w rozpisce znalazła się choćby była zawodniczka UFC, Lucie Pudilová (6-4). Zaś na karcie wstępnej wystąpi jeszcze jeden Polak – Dawid Kareta (3-1).

Po ponad dwuletniej przerwie do oktagonu powróci były mistrz kategorii koguciej TJ Dillashaw (16-4). Jego rywalem w walce wieczoru będzie zaś Cory Sandhagen (14-2). Bardzo prawdopodobne, iż zwycięzca tego pojedynku otrzyma szansę walki o pas. Oprócz tego w karcie walk znaleźli się m.in. Maycee Barber (8-2), Adrian Yanez (13-3) czy Mickey Gall (6-3). Pojawią się też znani z występów w Polsce Nassourdine Imavov (9-3) i Diana Belbita (13-6).

SOBOTA

OKTAGON 26

Początek gali: 19:00

Karta główna:

84 kg: Marcin Naruszczka (22-9-2) vs. Samuel Krištofič (14-3) – o tymczasowy pas wagi średniej
61 kg: Lucie Pudilová (6-4) vs. Talita Bernardo (11-6)
77 kg: Matúš Juráček (7-2) vs. Tato Primera (17-10)
61 kg: Lucia Szabová (3-0) vs. Cornelia Holm (4-3)
93 kg: Miloš Petrášek (11-6) vs. Vlado Neferanović (6-6)

Karta wstępna:

61 kg: Janne Elonen-Kulmala (16-8-1, 1 N/C) vs. Farid Basharat (6-0)
57 kg: Tereza Bledá (3-0) vs. Edna Oliveira (10-7-1)
77 kg: Felix Klinkhammer (5-0) vs. Anatoly Tarasenko (6-3)
52 kg: Magdaléna Šormová (10-3) vs. Chiara Penco (5-2)
84 kg: Ondřej Raška (8-7) vs. Daniel Brunclík (6-6-1)
66 kg: Peter Gabal (2-0) vs. Dawid Kareta (3-1)
93 kg: Daniel Škvor (0-1) vs. Daniel Škvor (3-2)

Transmisja:

PPV (9,99 euro)

Robert Rampa (@RampaRobert15) | Twitter

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

UFC on ESPN 27

Karta główna (1:00):

135 lb: Cory Sandhagen (14-2) vs. TJ Dillashaw (16-4)
135 lb: Kyler Phillips (9-1) vs. Raulian Paiva (20-3)
145 lb: Darren Elkins (25-9) vs. Darrick Minner (26-11)
125 lb: Miranda Maverick (9-2) vs. Maycee Barber (8-2)
135 lb: Adrian Yanez (13-3) vs. Randy Costa (6-1)

Karta wstępna (22:00):

185 lb: Punahele Soriano (8-0) vs. Brendan Allen (16-4)
185 lb: Nassourdine Imavov (9-3) vs. Ian Heinisch (14-4)
170 lb: Mickey Gall (6-3) vs. Jordan Williams (9-4, 1 N/C)
135 lb: Julio Arce (16-4) vs. Andre Ewell (17-7)
125 lb: Sijara Eubanks (6-6) vs. Elise Reed (4-0)
115 lb: Diana Belbita (13-6) vs. Hannah Goldy (5-1)

Transmisja:

22:00 – UFC Fight Pass
1:00 – Polsat Sport

The Legionnaire Combat Sports News

Zobacz także:

Michał Materla przygotowuje się do EFM SHOW 2. Zawodnik prowadzi “Dziennik Fightera”[WIDEO]

Już 11 września w Sofii odbędzie się gala EFM SHOW 2. Jednym z jej głównych bohaterów będzie były mistrz KSW, Michał Materla (29-8). Zawodnik postanowił przybliżyć fanom swoje przygotowania.

Stanowski wygrywa piewrszą rundę z FAME MMA: Jednak można było napisać, że to szerzenie patologii! Zaskoczeni?

1:0 dla Krzysztofa Stanowskiego? Popularny dziennikarz wygrywa w sądzie z Fame MMA.