MMA PLFAME MMAStanowski wygrywa pierwszą rundę z FAME MMA: Jednak można było napisać, że to szerzenie patologii!

Stanowski wygrywa pierwszą rundę z FAME MMA: Jednak można było napisać, że to szerzenie patologii!

1:0 dla Krzysztofa Stanowskiego? Popularny dziennikarz wygrywa w sądzie z Fame MMA.

Stanowski Fame MMA

W czerwcu informowaliśmy, że Krzysztof Stanowski, jeden ze współwłaścicieli Kanału Sportowego oraz portalu Weszło.com został pozwany przez największą polską organizację freak-fightową. Powodem wezwania do sądu miał być komentarz dziennikarza odnośnie gali FAME MMA 3, którą Stanowski nazwał patologią. “Stano” miał też zastrzeżenia co do werdyktu w walce “Polak” vs “Doń Kasjo”, która z początku zakończyła się kontrowersyjnym zwycięstwem Adriana (werdykt został później zmieniony).

Pod koniec ubiegłego miesiąca odbyła się rozprawa, podczas której sąd miał zadecydować o ewentualnej winie dziennikarza.

Dzisiaj w Poznaniu próbowaliśmy rozstrzygnąć, czy galę FameMMA 3 można nazywać patologiczną i jak to było z walką Polak – Don Kasjo. Wyrok 19 lipca.

Wyrok został ogłoszony wczoraj. Jak dowiadujemy się z Twittera dziennikarza, sprawa została rozstrzygnięta na jego korzyść.

Pierwsza runda w ringu z FameMMA wygrana. Sąd w całości oddalił powództwo tej organizacji. Widocznie jednak można było napisać, że to szerzenie patologii, a walka Kasjo vs Polak zakończyła się kpiną. Ale walczcie dalej chłopcy.

Fame MMA a Kanał Sportowy

Wielu widzów Kanału Sportowego było zdziwionych pozwem jaki organizacja wystosowała pozew przeciwko jednemu ze współwłaścicieli portalu. W przeszłości bowiem, postaci związane z federacją pojawiały się w programach kanału. Warto tu jednak zaznaczyć, że wypowiedź Krzysztofa Stanowskiego odnosi się do gali Fame MMA 3, która odbyła się w marcu 2019 roku, a więc na rok przed powstaniem Kanału Sportowego.

Zobacz także:

Łukasz Sudolski powalczy o kontrakt z UFC z ukraińskim mistrzem

Jeden z czołowych polskich półciężkich Łukasz Sudolski (8-0) wystąpi w walce wieczoru jednej z serii Dana White’s Contender Series. Rywalem Polaka będzie Igor Poterya (19-2).

Bonus BGC zawalczy na High Leauge! Zaskakujący rywal Łazarskiego Gladiatora

W High League nie może zabraknąć prawdziwej legendy polskich freak-fightów, Piotra „Bonusa BGC” Witczaka (0-4)! 28 sierpnia słynny wojownik z Łazarza powita w oktagonie walecznego streamera, Jakuba „Japczana” Piotrowicza (0-0).

Michał Materla przygotowuje się do EFM SHOW 2. Zawodnik prowadzi “Dziennik Fightera”[WIDEO]

Już 11 września w Sofii odbędzie się gala EFM SHOW 2. Jednym z jej głównych bohaterów będzie były mistrz KSW, Michał Materla (29-8). Zawodnik postanowił przybliżyć fanom swoje przygotowania.

UFC on ESPN 27: Sandhagen vs. Dillashaw – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Czeka nas kolejny weekend z galą w UFC Apex w Las Vegas. Tym razem prawdopodobnie wyłoniony zostanie kolejny pretendent do walki o pas w kategorii koguciej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis