MMA PLWeekendowy rozkład jazdy z MMAWeekendowy rozkład jazdy z MMA [19-21.11.2021]

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [19-21.11.2021]

Przed nami kolejny weekend, podczas którego fani MMA (i nie tylko) znajdą coś dla siebie. Zarówno ci, którzy preferują czysto sportowe pojedynki jak i ci, których interesuje aspekt rozrywkowy.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA
Foto: FAME MMA

W piątek czeka nas w Mińsku gala ACA 132, podczas której Tony Johnson (15-5) bronić będzie pasa wagi ciężkiej w starciu Mukhumatem Vakhaevem (10-4). Zawalczy tam też Polak – Łukasz Kopera (10-5).

Sobotni poranek zapewni coś dla fanów japońskiego MMA. W Okinawie odbędzie się bowiem gala RIZIN.32 z walką wieczoru Rena Kubota (11-3) vs. Miyuu Yamamoto (6-5).

Ergo Arena na granicy Gdańska i Sopotu będzie miejscem zmagań uczestników gali FAME 12. Tu w najważniejszym pojedynku Kasjusz “Don Kasjo” Życiński i Marcin Wrzosek zmierzą się na zasadach boksu. W rozpisce znalazło się też starcie Mateusza Janusza z “Fit Lovers” z Kacprem Blonskym czy mistrzowski pojedynki Adriana “Polaka” Polańskiego z Maksymilianem “Wiewiórem” Wiewiórką. Na gali wystąpi także Jacek Murański, który zastąpi syna w pojedynku z Arkadiuszem Tańculą.

Tradycyjnie już nie mogło zabraknąć gali UFC. W Las Vegas w walce wieczoru rękawice skrzyżują czołowe zawodniczki wagi koguciej – Ketlen Vieira (11-2) i Miesha Tate (19-7). Doświadczony Michael Chiesa (17-5) podejmie niepokonanego Seana Brady’ego (14-0). Na UFC on ESPN+ 56 wystąpi także m.in. Joanne Wood (dawniej Calderwood) (15-6), Rani Yahya (27-10-1, 1 N/C) czy Adrian Yanez (14-3).

PIĄTEK

ACA 132

Początek gali: 15:00

Karta główna:

120,7 kg: Tony Johnson (15-5) vs. Mukhumat Vakhaev (10-4) – o pas wagi ciężkiej
120,7 kg: Denis Smoldarev (16-8) vs. Michal Martinek (9-2)
77,6 kg: Beslan Isaev (39-10) vs. Cristian Brinzan (9-5)
84,4 kg: Nikola Dipchikov (20-8) vs. Chris Honeycutt (13-4)
70,8 kg: Levan Makashvili (18-4) vs. Herdeson Batista (16-5)

Karta wstępna:

61,7 kg: German Barsegyan (5-2) vs. Andrey Kalechits (6-1)
57,2 kg: Bidzina Gavashelishvili (8-1) vs. Josiel Silva (14-5)
120,7 kg: Daniel James (11-6) vs. Raphael Pessoa (10-3)
61,7 kg: Khasein Shaikhaev (7-0) vs. Maharbek Karginov (13-3)
70,8 kg: Łukasz Kopera (10-5) vs. Adlan Bataev (13-3)
70,8 kg: Raul Tutarauli (27-6) vs. Vitezslav Rajnoch (9-4)
61,7 kg: Vazha Tsiptauri (10-2) vs. Dmitriy Romanov (7-0)

Transmisja:

PPV (199 rubli – ok. 11 zł)

Kuba Jurzysta (@Kuba_PS1948) / Twitter

SOBOTA

RIZIN.32

Początek gali: 6:00

Karta główna:

50,0 kg: Rena Kubota (11-3) vs. Miyuu Yamamoto (6-5)
62,0 kg: Koji “Kouzi” Tanaka vs. Kazuma Sone – walka na zasadach kickboxingu
58,5 kg: Mitsuhisa Sunabe (29-9-4) vs. Yoshiro Maeda (38-19-3)
120,0 kg: Bobby Ologun (2-2) vs. Katsuya Kitamura (0-0)
72,0 kg: Daryl Lokoku (9-5-1) vs. “Blackpanther” Beynoah (0-1)

Karta wstępna:

72,0 kg: Juri Ohara (28-17-3) vs. Kohei Tokeshi (6-7)
57,0 kg: Haruo Ochi (20-9-2) vs. Tatsuya So (18-17-4)
57,0 kg: Tomohiro Adaniya (16-5-3) vs. Yuichi Miyagi (16-10-1)
49,0 kg: Mizuki “Nisse” Oshiro (3-4) vs. Aira Koga (2-0)
74,0 kg: Shinya Kumazawa (9-10) vs. Tanner Lourenco (0-0)
73,0 kg: Hirokatsu Miyagi vs. Lopez Satsuma – walka na zasadach kickboxingu
58,0 kg: Tarker (2-3-1) vs. Sho Seikhara (7-2)
55,0 kg: Ryoga Terayma vs. Hiroki – walka na zasadach kickboxingu

Transmisja:

PPV (20,99 euro lub 25,99 euro w pakiecie z galą RIZIN Trigger 1st)

Dwie gale RIZIN w październiku, jedna w klatce! - MMA PL

FAME 12

Początek gali: 20:00

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs. Marcin Wrzosek – walka na zasadach boksu
Kacper Blonsky vs. Mateusz “FIT Lovers” Janusz
Adrian “Polak” Polański vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – walka o pas mistrzowski wagi półśredniej
Karolina “Zusje” Smogulecka vs. Marta “Marti Renti” Rentel
Arkadiusz Tańcula vs. Jacek Murański
Piotr “Bestia” Piechowiak vs. Krzysztof Radzikowski
Krystian “Krycha UFC” Wilczak vs. Maciej “Szewcu” Szewczyk
Patryk “Ryba” Karaś vs. Kornel “Koro” Regel
Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk vs. Anna Andrzejewska
Jakub „Dragon” Kaczmarski vs. Adrian „Pitbull” Wieliczko – finał turnieju “Road to Armia”

Transmisja:

PPV (od 24,99 zł)

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „FAME12 DON KASJO POLISH ZOMBIE 20 LISTOPADA 2021, 20:00 NO.1FREAK IGHT FEDERATION EUROPE KRÓL”

UFC on ESPN+ 56

Początek gali: 21:00

Karta główna (0:00):

135 lb: Ketlen Vieira (11-2) vs. Miesha Tate (19-7)
170 lb: Michael Chiesa (17-5) vs. Sean Brady (14-0)
135 lb: Rani Yahya (27-10-1, 1 N/C) vs. Kyung Ho Kang (17-8, 1 N/C)
125 lb: Joanne Wood (15-6) vs. Taila Santos (18-1)
135 lb: Davey Grant (11-5) vs. Adrian Yanez (14-3)

Karta wstępna (21:00):

145 lb: Pat Sabatini (12-1) vs. Tucker Lutz (12-1)
155 lb: Rafa Garcia (12-2) vs. Natan Levy (6-0)
115 lb: Loma Lookboonmee (6-2) vs. Lupita Godinez (6-2)
155 lb: Terrance McKinney (11-3) vs. Fares Ziam (12-3)
125 lb: Cody Durden (11-3-1) vs. Aori Qileng (18-8)
145 lb: Shayilan Nuerdanbieke (19-7) vs. Sean Soriano (14-7)
115 lb: Luana Pinheiro (9-1) vs. Sam Hughes (5-3)

Transmisja:

  • 21:00 – UFC Fight Pass
  • 0:00 – Polsat Sport
MMA GHOST (@mma_ghost) / Twitter

Zobacz także:

The War 3: Znamy pełną ósemkę w turnieju indywidualnym – zawodowcy będą walczyć z ulicznikami!

Organizatorzy gali THE WAR 3 ogłosili pełny skład uczestników trzeciego turnieju mężczyzn na gołe pięści. Na starcie stójkowych zawodów staną fighterzy specjalizują się w różnych dyscyplinach – od karate kyokushin i muay thai po K-1 i MMA. Ósemka wojowników już 26 listopada powalczy o nagrodę w wysokości 50 000 PLN. Całą kasę zgarnie zwycięzca, reszta obejdzie się smakiem! Transmisja tylko w PPV.

Wojtek Gola: Tańcula vs. Murański będzie największą walką w historii FAME MMA!

Wymiana do której doszło tuż przed konferencją prasową FAME MMA 12 wstrząsnęła świat Freak-Fightów. Mateusza Murańskiego, który pierwotnie miał stanąć do rewanżowego pojedynku z Arkadiuszem Tańculą zastąpi jego ojciec – Jacek. „To największa walka w historii FAME MMA” – powiedział Wojtek Gola, czyli jeden z włodarzy organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis