MMA PLrozpiskaWeekendowy rozkład jazdy z MMA [07-08.12.2019]

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [07-08.12.2019]

Przed nami kolejny ciekawy weekend z MMA, gdzie głównymi atrakcjami dla fanów będą gale KSW i UFC.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA
Foto: Super Express

W Gliwicach odbędzie się gala KSW 52. Po roku przerwy do okrągłej klatki KSW powróci Mamed Khalidov (34-6-2). W walce wieczoru zmierzy się on z aktualnym mistrzem wagi średniej Scottem Askhamem (18-4) Niezwykle ciekawie zapowiada się też walka o tymczasowy pas wagi piórkowej, w której Salahdine Parnasse (13-0-1) przywita w KSW byłego czempiona Cage Warriors i M-1, czyli Słowaka Ivana Buchingera (37-6). Ponadto na gali zmierzą się ze sobą też dwaj medaliści olimpijscy – Damian Janikowski (4-2) i Szymon Kołecki (7-1).

UFC zawita natomiast tym razem do amerykańskiej stolicy – Waszyngtonu. W walce wieczoru UFC on ESPN 7 spotkają się zawodnicy kategorii ciężkiej, czyli Alistair Overeem (45-17, 1 N/C) i Jairzinho Rozenstruik (9-0). W co-main evencie z kolei rywalizować będą zawodniczki z kategorii słomkowej Marina Rodriguez (12-0-1) i Cynthia Calvillo (8-1). Oprócz tego Stefan Struve (29-11) podejmie Bena Rothwella (36-12) i zobaczymy jeszcze kilku interesujących zawodników.

SOBOTA

KSW 52

Gliwice, Polska

Początek gali: 19:00

85 kg: Mamed Khalidov (34-6-2) vs. Scott Askham (18-4)
91,5 kg: Damian Janikowski (4-2) vs. Szymon Kołecki (7-1)
65,8 kg: Salahdine Parnasse (13-0-1) vs. Ivan Buchinger (37-6) – walka o tymczasowy pas wagi piórkowej
70,3 kg: Grzegorz Szulakowski (9-3) vs. Shamil Musaev (13-0)
56,7 kg: Karolina Owczarz (2-0) vs. Aleksandra Rola (3-0)
70,3 kg: Artur Sowiński (19-11, 2 N/C) vs. Vinicius Bohrer (16-7)
77,1 kg: Michał Michalski (7-4) vs. Albert Odzimkowski (11-3)
70,3 kg: Maciej Kazieczko (5-1) vs. Michael Dubois (11-6)
120,2 kg: Michał Włodarek (7-2) vs Srđan Marović (4-0)

Transmisja: w systemie PPV (cena – 40 zł)

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

UFC on ESPN 7

Waszyngton, DC, USA

Początek gali: 23:45

Karta główna (3:00):

265 lb: Alistair Overeem (45-17, 1 N/C) vs. Jairzinho Rozenstruik (9-0)
115 lb: Marina Rodriguez (12-0-1) vs. Cynthia Calvillo (8-1)
265 lb: Stefan Struve (29-11) vs. Ben Rothwell (36-12)
135 lb: Aspen Ladd (8-1) vs. Yana Kunitskaua (12-4, 1 N/C)
135 lb: Cody Stamann (18-2) vs. Yadong Song (15-4, 1 N/C)
135 lb: Rob Font (16-4) vs. Ricky Simon (15-2)

Karta wstępna (1:00):

170 lb: Thiago Alves (23-14) vs. Tim Means (28-11-1, 1 N/C)
145 lb: Billy Quarantillo (12-2) vs.  Jacob Kilburn (8-2)
145 lb: Bryce Mitchell (11-0) vs. Matt Sayles (8-2)
155 lb: Joe Solecki (8-2) vs. Matt Wiman (16-8)

Karta UFC Fight Pass (23:45):

115 lb: Virna Jandiroba (14-1) vs. Mallory Martin (6-2)
185 lb: Makhmud Muradov (23-6) vs. Trevor Smith (15-9)

Transmisja:

23:45 – UFC Fight Pass

3:00 – Polsat Sport

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis