MMA PLNajnowszeUFCWażna walka wypada z gali UFC Austin! To miało być pięciorundowe starcie!

Ważna walka wypada z gali UFC Austin! To miało być pięciorundowe starcie!

Niestety, bardzo złe informacje docierają do nas z obozu przygotowawczego jednego z najbardziej oczekiwanych zawodników, którzy mieli wystąpić na gali UFC Austin. Bohater co-main eventu wypada z gali, a co za tym idzie ważna walka znika z rozpiski tego wydarzenia!

UFC Austin

Musimy po raz drugi napisać “niestety”, bowiem co-main event gali UFC Austin także miał mieć pięć rund, a kibice ostrzyli sobie zęby na to nadchodzące starcie.

Przypominamy, że gala UFC Austin odbędzie się już 2 grudnia w Moody Center w Austin w stanie Teksas. Walką wieczoru imprezy będzie pojedynek w wadze lekkiej między Beneilem Dariushem a Armanem Tsarukyanem.

Ważna walka z gali UFC Austin wypada!

Jak donosi portal MMAjunkie.com, zawodnikiem który wypadł z co-main eventu gali UFC Austin jest Dan Hooker. Nowozelandczyk miał zmierzyć się w ważnej dla układu sił całej dywizji lekkiej walce z Bobbym Greenem.

Niestety, Hooker doznał kontuzji ramienia i wypadł z zaplanowanego starcia. Organizacja UFC poszukuje aktualnie nowego rywala dla Amerykanina, który najprawdopodobniej zostanie w rozpisce tego wydarzenia.

Przypominamy, że Dan Hooker chciał kontynuować serię zwycięstw, do której należą wygrane nad Claudio Puellesem i Jalinem Turnerem. Wcześniej Nowozelandczyk przegrał z Arnoledem Allenem w 2022 roku.

Bobby Green także może pochwalić się rozpoczęciem serii zwycięstw. Amerykanin wygrywał z Grantem Dawsonem oraz Tonym Fergusonem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis