MMA PLNajnowszeKSWWalka Pudzian vs Mamed na XTB KSW 77 zagrożona? Mariusz Pudzianowski pokazuje dramatyczne zdjęcie!

Walka Pudzian vs Mamed na XTB KSW 77 zagrożona? Mariusz Pudzianowski pokazuje dramatyczne zdjęcie!

Czy walka Pudzian vs Mamed na XTB KSW 77 jest zagrożona? Dramatyczne zdjęcie w swoich mediach społecznościowych dodał właśnie Mariusz Pudzianowski.

Pudzian vs Mamed

Na nieco ponad tydzień przed galą KSW 77, która 17 grudnia ma odbyć się w Arenie Gliwice, Pudzianowski zaniepokoił kibiców i dziennikarzy. Na facebooku pojawiło się zdjęcie, które przedstawia dramatycznie wyglądającą nogę byłego strongmana.

Walka Pudzian vs Mamed na XTB KSW 77 zagrożona?

Okopana bardzo poważnie noga jest efektem sparingów, ale niepokojący jest podpis Pudziana. Ma on nadzieję, że w jego kolanie po tych sparingach i treningach nic się nie zerwało. Dodał także emotikony z karetką:

Sport to zdrowie ale nie tym razem. Możeeee. nic sie nie urwało 🙈🚑🚑🚑🚑🚑

Posted by Mariusz Pudzianowski on Friday, December 9, 2022

Sport to zdrowie ale nie tym razem. Możeeee. nic sie nie urwało 🙈🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑

Posted by Mariusz Pudzianowski on Friday, December 9, 2022

Przypominamy, że walka Mariusz Pudzianowski vs Mamed Khalidov od dawna zapowiada jest na starcie największych legend Federacji KSW. Pojedynek ten promuje ostatnią galę KSW w roku 2022 i jest walką wieczoru 77. edycji.

Starcie to może wyłonić pretendenta do walki o tytuł w wadze… ciężkiej, bowiem w tym limicie wagowym ma dojść do starcia Pudzianowskiego z byłym mistrzem wagi średniej Khalidovem.

Oby wpis, który zamieścił Pudzianowski na swoim facebooku wywołał więcej strachu niż faktycznych problemów z walką wieczoru gali XTB KSW 77.

Zobacz także:

Pasternak spotkał Kwiecińskiego na konferencji High League 5: On ma coś z banią! Dziwny gość! Widzieliście?

Michał Pasternak (16-8) pojawił się na wczorajszej konferencji High League 5. Jak się okazuje ”Wampir” spotkał Alana Kwiecińskiego, za którym krótko mówiąc nie przepada. Pasternak całą sytuację skomentował w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco.

Walka Najman-Murański zagrożona? ”Muran” stawia warunek: Ma nie dostać wypłaty jeżeli…

Pojawia się duży problem! Walka Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem jest mocno zagrożona? ”Muran” w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco zapewnił, że jeżeli nie zostaną spełnione jego warunki, to walka nie dojdzie do skutku. Przypomnijmy, że o tym zestawieniu mówi się już bardzo długo. Jest tutaj duży realny konflikt.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis