MMA PLArchiwumClout MMAWalka Piechowiak-Sapp przełożona na następną edycję! ”The Beast” ma poważne problemy

Walka Piechowiak-Sapp przełożona na następną edycję! ”The Beast” ma poważne problemy

Ostatecznie fani freak fightów już dwudziestego ósmego października nie zobaczą walki Piotra Piechowiaka z doświadczonym Bobem Sappem. W pewnym momencie na scenie pojawił się Arkadiusz Pawłowski i Piechowiak, który wyjawił, że jego starcie z Amerykaninem zostaje przełożone na kolejną edycję.

Sapp

Tym samym Piechowiak również nie wystąpi na najbliższej gali w Płocku.

Amerykanin to przede wszystkim futbolista, wrestler, aktor i kiedyś świetny zawodnik. Przypomnijmy sobie choćby dwa pojedynki z legendarnym Ernesto Hoostem. ”Bestia” sprawił wielką sensację pokonując przed czasem faworyzowanego Holendra.

50-latek ostatni pojedynek stoczył we wrześniu 2018 roku na gali Rizin 13, gdzie zmierzył się z debiutującym sumitą Kinataro Osunaarashi. Sapp dość niespodziewanie wygrał. Było to zwycięstwo jednogłośną decyzją sędziów. Wielu kibiców zarzuca Sappowi, że już od kilku dobrych lat jeździ tylko po wypłatę.

Walka przełożona!

Fani freak fightów będą musieli poczekać do trzeciej edycji Clout MMA na walkę Piotra Piechowiaka z Bobem Sappem.

Witam serdecznie. Federacja zrobiła jak zrobiła. To nie ich wina. Bob Sapp nie przyjedzie na galę z tego względu, że ma bardzo poważne problemy. Nasza walka odbędzie się na kolejnej gali – powiedział Piechowiak.

Całą konferencje możecie zobaczyć poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis