MMA PLNajnowszeBoksVitor Belfort wycofuje się z walki bokserskiej z Rahmanem Juniorem. Nikt nie wie dlaczego!

Vitor Belfort wycofuje się z walki bokserskiej z Rahmanem Juniorem. Nikt nie wie dlaczego!

Przez niektórych kibiców określany mianem legendy mieszanych sztuk walki – Vitor Belfort wycofuje się z walki bokserskiej z Hasimem Rahmanem Juniorem. Do starcia z udziałem Brazylijczyka miało dojść już 19 listopada, czyli w najbliższą sobotę.

Vitor Belfort

Belfort i Rahman Junior mieli walczyć w main evencie gali Misfits Boxing, która w najbliższy weekend odbędzie się w Austin w stanie Texas.

Plakat promujący to wydarzenie najbardziej eksponuje właśnie tę dwójkę:

Vitor Belfort wycofuje się z walki bokserskiej z Rahmanem Juniorem

Jak donosi portal MMAfighting.com, do walki tej jednak nie dojdzie. Wszystko przez wycofanie się z pojedynku Vitora Belforta. Brazylijczyk z na razie nikomu nie znanych powodów wycofał się z ogłoszonego i nadchodzącego starcia.

Vitor Belfort ma obecnie 45 lat i po zakończeniu kariery w MMA zaczął “bawić” się w boks.

W swoim debiucie w tej formule miał walczyć z Oscarem De La Hoyą, ale słynny pięściarz tuż przed walką zachorował na COVID-19 i musiał się z pojedynku wycofać.

Ostatecznie Belfort do ringu wszedł z byłym mistrzem wagi ciężkiej Evanderem Holyfieldem. W pokazowej walce szybko znokautował leciwego Amerykanina.

Zobacz także:

PRIME 4: Awantura podczas programu! Sportowy Świr: Ze Śląska jestem! [WIDEO] Widzieliście?

Wczoraj odbył się program ”Zadyma” przed galą PRIME SHOW MMA 4, gdzie nie brakowało tak zwanych dymów. Czwarta edycja freakowej gali odbędzie się dwudziestego szóstego listopada w Szczecinie. Rafał Gawron ponownie starł się z Piotrem Kałuskim – doszło do rękoczynów.

Kłopoty Fight Exclusive Night przed galą w Szczecinie. Z FEN 43 wypada Kuberski, wypada Janusz… Co teraz?

Niestety, kłopoty Fight Exclusive Night przed najbliższą galą w Szczecinie. Z rozpiski wydarzenia wypadają dwa bardzo ważne nazwiska – Piotr Kuberski i Wojciech Janusz, którzy mieli wystąpić na gali FEN 43.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis