MMA PLMMA-VIPMMA VIP: Pomidor zadzwonił podczas programu! Chce walki z Żuromem na gali Najmana!

MMA VIP: Pomidor zadzwonił podczas programu! Chce walki z Żuromem na gali Najmana!

Wczoraj odbył się program ”Oko w Oko” pomiędzy Andrzejem Żuromskim, a Tomaszem Chicem. Już na samym początku zadzwonił Krzysztof Franciszek Romanik, który rzucił wyzwanie w kierunku Andrzeja Żuromskiego. Jak widać do ”Żuroma” robi się naprawdę duża kolejka.

Żurom

”Pomidor” chciałby w niedalekiej przyszłości zawalczyć z Żuromskim – tu jest prawdziwa spina. Raper, a przede wszystkim członek grupy muzycznej Firma najprawdopodobniej wróci do Polski. Jest już po wstępnych rozmowach z organizacją MMA VIP.

Dostanie za wtykanie nosa w nie swoje sprawy – powiedział Pomidor.

Żurom ma już następnego rywala?

Tego nie możemy wykluczyć! Andrzej Żuromski już w najbliższą sobotę stoczy drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki. Nie brakuje jednak chętnych do starcia z ”Żuromem”. Tym razem chęć wyraził raper ”Pomidor”. 

A to Pomidor dzwonił, Pomidor z przekazem do mnie dzwonił. Wolałbym się z nim spotkać niż Kazikiem Kartel Kpiną, bo się okazało, że kpina oszukał mnie i wszystkich publicznie – że jest przyjacielem Pomidora. Okazało się po paru miesiącach, że on nigdy Pomidora na oczy nie widział. Jak najbardziej jestem za, aby tak tą sprawę wyjaśnić w klatce. Porozmawiać sobie o wszystkim i zakończyć ten temat – powiedział podczas programu ”Żurom”.

Wspomniana sytuacja poniżej:

Zobacz także:

KSW 68: Wojna na Ukrainie zbiera swoje żniwo! Musaev zdjęty z rozpiski! Dobra decyzja?

Hiobowych wieści ciąg dalszy. Shamil Musaev, czyli numer 1 rankingu kategorii półśredniej miał stoczyć swój pojedynek na najbliższej gali KSW 68. Wskutek sytuacji na naszym kontynencie pojedynek Rosjanina został odwołany.

High League publikuje ważne oświadczenie w sprawie rzekomych politycznych powiązań! Widzieliście?

Nie musieliśmy długo czekać na komentarz High League, która w mediach społecznościowych opublikowała oświadczenie. Freakowa organizacja odpowiedziała w sprawie rzekomych politycznych powiązań, bowiem coraz częściej w internecie pojawiają się takie informacje.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis