MMA PLNajnowszeInneUSWM 31 – już w lipcu gala w Grajewie z rewanżem Kornika i Bomby!

USWM 31 – już w lipcu gala w Grajewie z rewanżem Kornika i Bomby!

UNIA SPORTÓW WALKI – M / PMMA WSCHÓD ( USWM ) zaplanowała swój kolejny event pod nazwą: USWM 31 MMA GRAJEWO PODLASIE 2023 w dniu 07.07.2023.

USWM 31
Foto: USWM

Impreza ma charakter międzynarodowy gdyż oprócz zawodników krajowych wystąpią sportowcy z Litwy i USA. Gala w Grajewie będzie wzmocnieniem współpracy polsko – amerykańskiej polegającej na startach sportowców z Ameryki na galach USWM i Polaków w USA. Nadmieniamy, że pierwszym Polakiem reprezentującym USWM w Ameryce był Krzysztof Kułak, którty walczył o pas Organizacji Ring Of Combat. 

Na gali USWM 31 zobaczymy trzynaście pojedynków w trzech formułach takich jak: MMA, K-1 oraz Grapplingu.

W zawodowym MMA odbędzie się osiem pojedynków w których zobaczymy takich znanych zawodników jak : Adam ”Viking” Biegański, Piotr ”Hulk” Kalenik, Krzysztof ”Model” Kułak, Karol ”Ziółek” Żołowski , Jakub ”Ozi” Ozga oraz Norbert Daszkiewicz.

W walce wieczoru, która będzie Mega Hitem gali w Grajewie wystąpią :

Artur ”Kornik” Sowiński  VS  Kamil ”Bomba” Łebkowski (rewanż).

W pierwszym lepszym okazał się Kornik. Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie pojedynek w Formule K-1 z udziałem młodego bardzo utalentowanego zawodnika Nicka Ramireza, który zmierzy się z Edvinasem Vaitkusem z Litwy.

Galę USWM 31 poprowadzi słynny konferansjer i aktor Edward Durda. Dodatkową atrakcją będą występy artystyczne w tym znanej skrzypaczki Marty EM.

Transmisję z imprezy przeprowadzi telewizja TVP SPORT , z którą USWM współpracuje od ubiegłego roku.

Szczegółowe informacje podawane będą na Facebook Unia Sportów Walki – M / PMMA Wschód.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

To już 14 rok Pudzianowskiego w MMA! KSW przypomina drugą zawodową walkę weterana! [WIDEO] Pamiętacie?

Jak ten czas leci! To już czternasty rok Mariusza Pudzianowskiego jeśli chodzi o starty zawodowe w mieszanych sztukach walki. Już w tym momencie wojownik z Białej Rawskiej dłużej jest zawodnikiem MMA niż strongmanem, gdzie odnosił jakże wielkie sukcesy. Największa organizacja w naszym kraju postanowiła opublikować na YouTubie drugą zawodową walkę Pudzianowskiego.

“Nie ma co go lekceważyć” – oficjalna zapowiedź walki Pudzianowski vs Szpilka na XTB KSW Colosseum 2 [WIDEO] Widzieliście?

“Nie ma co go lekceważyć” – takie słowa padają w opublikowanej wczoraj przez Federację KSW zapowiedzi walki na XTB KSW Colosseum 2. Zapowiedź ta dotyczy walki Pudzianowski vs Szpilka, która będzie jedną z najważniejszych starć tej imprezy będącej świętem MMA w Polsce!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis