MMA PLNajnowszeDamian JanikowskiUśmiechnięty Damian Janikowski kpi z porażki Toma Breesa na KSW 76

Uśmiechnięty Damian Janikowski kpi z porażki Toma Breesa na KSW 76

Damian Janikowski nie zapomniał swojej ostatniej porażki i najwidoczniej dalej uwiera ona jego sportową ambicję. Uwiera na tyle, że Janikowski przy okazji gali KSW 76 zakpił ze swojego ostatniego przeciwnika.

Damian Janikowski

Przypominamy, że Damian Janikowski w swojej ostatniej walce, którą stoczył na gali KSW 76 przegrał starcie z Tomem Breesem przez kontrowersyjne przerwanie sędziego. Po walce, medalista olimpijski w zapasach zapowiadał nawet złożenie protestu, czego finalnie nie zrobił.

Teraz, dwie gale później, na KSW 78 Tom Breese przegrał z Pawłem Pawlakiem, a przerwanie starcia także wzbudziło kontrowersje. Chodzi o uderzenie łokciem w tył głowy, którym Polak poczęstował Brytyjczyka. Było to jednak w ferworze walki i – przynajmniej w teorii – nie powinno mieć znaczenia w kontekście dyspozycji Breese’a.

Sytuację tą zdecydował się skomentować w kpiący sposób Damian Janikowski. Oto, co zamieścił na Instagramie, w swojej relacji:

Na facebooku zamieścił także wymowny komentarz (który potem usunął) w sprawie Toma Breese’a:

Co jednak najciekawsze, później Janikowski zapytał w mediach społeczościowych o ten potencjalny rewanż z… Tomem Breesem!

“Jak wrażenia po gali ??? @ksw_mma . To dadzą mi ten rewanż czy nie 😎 Gratulacje dla wygranych, a dużo zdrowia dla przegranych. “

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis