MMA PLNajnowszeBabilon MMABabilon MMA 32: Łukasz Siwiec poddał Rusińskiego w 2. rundzie i został nowym mistrzem

Babilon MMA 32: Łukasz Siwiec poddał Rusińskiego w 2. rundzie i został nowym mistrzem

Łukasz Siwiec (8-1) poddał Konrada Rusińskiego (4-1) w drugiej rundzie walki wieczoru gali Babilon MMA 32 w Radomiu, której stawką był pas wagi półśredniej.

Babilon MMA 32 Łukasz Siwiec

Siwiec próbował skrócić dystans, ale jako pierwszy walkę do parteru sprowadził jego rywal. Rusiński próbował zajścia za plecy. Zaciągnął rywala do parteru a potem próbował też gilotyny. Siwiec w dalszej części rundy zepchnął oponenta na siatkę. Reprezentant Sportowych Puław miał dominującą pozycję w klinczu, ale niezbyt długo. Rusiński zszedł do nóg i umiejętnie obalił. Potem wstał i nieco okopał swojego przeciwnika.

Rusiński zdecydował się na szybkie sprowadzenie walki do parteru na początku rundy drugiej. Ponownie spróbował gilotyny, ale i tym razem bez powodzenia. Siwiec wykorzystał błąd rywala i przeszedł do parterowej kontrofensywy. Będąc za plecami przeciwnika wyprowadził kilka ciosów. Rusiński podniósł się przy siatce, ale nie na długo. Siwiec rozpuścił ręce i potwornie obijał zawodnika Oleksiejczuk Team znajdując się za jego plecami. Pracował też kolanami. Ciosy były bite zarówno na korpus jak i głowę. W końcu Siwiec zapiął duszenie i zmusił rywala do odklepania.

Skrót walki na polsatsport.pl

Babilon MMA 32 Łukasz Siwiec

To czwarte z rzędu zwycięstwo Łukasza Siwca w organizacji Babilon MMA. Wcześniej reprezentant Sportowych Puław pokonał Kacpra Broździaka, Konrada Iwanowskiego oraz Alessandro Bottiego.

Zobacz także:

Israel Adesanya i Alex Pereira twarzą w twarz przed UFC 281 [WIDEO]

Israel Adesanya i Alex Pereira twarzą w twarz przed nadchodzącą wielkimi krokami galą UFC 281 w Nowym Jorku. Mistrz wagi średniej i pretendent do tytułu spotkali się na konferencji prasowej promującej sobotnie wydarzenie.

KSW 76 – wyniki ważenia. Wszyscy uczestnicy w limicie

Za nami wczesne ważenie przed galą KSW 76, która w ten weekend odbędzie się w Grodzisku Mazowieckim. Szczęśliwie wszyscy uczestnicy wydarzenia zmieścili się w założonych limitach.

Kolejny brat Pudziana zadebiutuje w MMA? Dominik: Są rozmowy! Nazwisko zobowiązuje!

To byłaby duża niespodzianka! Dominik Pudzianowski najstarszy z braci zapowiedział, że trwają rozmowy z organizacjami. Tym samym niewykluczone, że trzeci Pudzianowski spróbuje swoich sił w klatce! 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis