MMA PLNajnowszeUFCUFC on ESPN+ 83: Rozbity Anthony Smith wygrywa niejednogłośnie z Ryanem Spannem

UFC on ESPN+ 83: Rozbity Anthony Smith wygrywa niejednogłośnie z Ryanem Spannem

Anthony Smith (37-18) pokonał Ryana Spanna (21-9) niejednogłośną decyzją w co-main evencie gali UFC on ESPN+ 83.

UFC on ESPN+ 83 Anthony Smith

Na początku walki oglądaliśmy sporo kopnięć z obu stron. Spann zamykał rywala na siatce, ale ten znakomicie kontrował. Smith popisał się znakomitą akcją po kopnięciu rywala. Potem na mniej więcej 100 sekund przed końcem rundy dobrze w tempo udało mu się obalić. “Lionheart” próbował przejść do dosiadu, ale rywal bardzo dobrze się uwolnił. Do końca rundy Smith doskonale okopywał wykroczną nogę oponenta.

W drugiej rundzie Spann ruszył mocno i kilkoma silnymi ciosami trafił rywala. Smith znalazł się na macie, miał też spore rozcięcie na twarzy. “Superman” porozbijał go jeszcze nieco w parterze. Ostatecznie pozwolił jednak rywalowi wstać. Smith miał jednak spory problem, bo jego lewe oko było niemal całkowicie zamknięte. Mimo problemów w końcówce rundy zaliczył kilka dobrych akcji.

Opuchlizna w okolicach lewego oka była dużym zmartwieniem dla byłego pretendenta. Spann próbował się przebić przez podwójną gardę rywala. Smith mimo wszystko pozostawał w pojedynku i zadawał sporo ciosów. Świetnie trafił prawą ręką. Spann odpowiedział jednak również dobrymi ciosami.

Jeden z sędziów punktował walkę 29-28 dla Spanna. Dwaj pozostali jednak w takim samym stosunku dla Smitha. I to właśnie były pretendent został zwycięzcą pojedynku.

Skrót walki dostępny na polsatsport.pl

Zobacz także:

FEN 49: Zieliński vs. Kraska – wyniki

Zapraszamy do śledzenia wyników gali FEN 49, która w piątkowy wieczór odbędzie się w Amfiteatrze w Mrągowie. W walce wieczoru rękawice skrzyżują Adrian Zieliński i Kamil Kraska.

Gala Silesian MMA 11 już we wrześniu w Mysłowicach. Znamy pierwsze zestawienia!

Już 23 września w hali MOSiR w Mysłowicach odbędzie się gal Silesian MMA 11. Organizatorzy odkryli już pierwsze karty i przedstawili kilka zestawieniem.

UFC on ESPN+ 83 – wyniki ważenia. Brzeski znacznie lżejszy do rywala, Oleksiejczuk również w limicie.

Za nami ważenie przed galą UFC on ESPN+ 83 w Singapurze. Wszyscy uczestnicy szczęśliwie zmieścili się w założonych limitach wagowych, w tym również dwaj reprezentanci Polski – Łukasz Brzeski i Michał Oleksiejczuk.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis