MMA PLUFCUFC on ESPN+ 83: Michał Oleksiejczuk po szalonej, lecz krótkiej walce kończy Chidiego Njokuaniego [WIDEO]

UFC on ESPN+ 83: Michał Oleksiejczuk po szalonej, lecz krótkiej walce kończy Chidiego Njokuaniego [WIDEO]

Michał Oleksiejczuk (19-6, 1 N/C) pokonał Chidiego Njokuaniego (22-10, 1 N/C) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie na karcie wstępnej gali UFC on ESPN+ 83.

UFC on ESPN+ 83 Michał Oleksiejczuk

Njokuani zaczął od kilku kopnięć na tułów. Potem też łapał Polaka w klinczu i potwornie obijał kolanem. Oleksiejczuk rzucał obszernymi ciosami, ale nie był w swoich akcjach tak skuteczny. Njokuani dobrze kontrował też lowkickami. W połowie rundy walka trafiła do parteru i tam szczęśliwie to polski zawodnik znalazł się na górze. Po kilkudziesięciu sekundach pojedynek wrócił jednak na nogi. Njokuani po raz kolejny mocno naruszył “Husarza”. Ten jednak odpowiedział świetną serią a potem obaleniem. Zawodnik Ankos MMA i Oleksiejczuk Team zasypał rywala gradem ciosów młotkowych. Sędzia nie miał wyjścia i przerwał walkę.

Skrót walki dostępny na polsatsport.pl

Zobacz także:

FEN 49: Zieliński vs. Kraska – wyniki

Zapraszamy do śledzenia wyników gali FEN 49, która w piątkowy wieczór odbędzie się w Amfiteatrze w Mrągowie. W walce wieczoru rękawice skrzyżują Adrian Zieliński i Kamil Kraska.

Gala Silesian MMA 11 już we wrześniu w Mysłowicach. Znamy pierwsze zestawienia!

Już 23 września w hali MOSiR w Mysłowicach odbędzie się gal Silesian MMA 11. Organizatorzy odkryli już pierwsze karty i przedstawili kilka zestawieniem.

UFC on ESPN+ 83 – wyniki ważenia. Brzeski znacznie lżejszy do rywala, Oleksiejczuk również w limicie.

Za nami ważenie przed galą UFC on ESPN+ 83 w Singapurze. Wszyscy uczestnicy szczęśliwie zmieścili się w założonych limitach wagowych, w tym również dwaj reprezentanci Polski – Łukasz Brzeski i Michał Oleksiejczuk.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis