MMA PLNajnowszeUFCUFC on ESPN+ 76: Sergey Spivak rzucał Lewisem jak szmacianą lalką i poddał go w 1. rundzie [WIDEO]

UFC on ESPN+ 76: Sergey Spivak rzucał Lewisem jak szmacianą lalką i poddał go w 1. rundzie [WIDEO]

Sergey Spivak (16-3) szybko pokonał Derricka Lewisa (26-11, 1 N/C) w walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 76 w Las Vegas.

UFC on ESPN+ 76 Sergey Spivak

Lewis na początku walki próbował ruszyć na rywala. Wpadł jednak w pułapkę. Spivak świetnym haczeniem sprowadził walkę do parteru. Tam umiejętnie przechodził pozycje i obijał rywala. Mołdawianin znalazł się w dosiadzie a potem za plecami przeciwnika. Lewis wstał, ale dosłownie na moment. Spivak raz po raz zaciągał go do parteru. “Niedźwiedź Polarny” konsekwentnie obijał swojego przeciwnika. W końcu zdecydował się na trójkąt rękoma i w ten sposób poddał Amerykanina.

Cała walka trwała zaledwie 3 minuty i 5 sekund. Spivak aktualnie w rankingu wagi ciężkiej UFC jest dwunasty, ale po pokonaniu siódmego Lewisa powinien znacząco awansować. To trzecie z rzędu zwycięstwo Mołdawianina.

Zobacz także:

Bellator 290: Ryan Bader po raz drugi nokautuje Fedora Emelianenko. Koniec kariery legendy [WIDEO]

Ryan Bader (31-7, 1 N/C) po raz drugi skończył Fedora Emelianenko (40-7, 1 N/C) w pierwszej rundzie. Tym razem doszło do tego podczas gali Bellator 290. Był to ostatni pojedynek w karierze “Ostatniego Cara”.

Conor McGregor vs. Michael Chandler już oficjalnie. Irlandczyk i Amerykanin trenerami w nowym sezonie TUF

Conor McGregor (22-6) wraca do oktagonu UFC. Irlandczyk został trenerem w 31. sezonie programu The Ultimate Fighter. Jego przeciwnikiem będzie natomiast Michael Chandler (23-8).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis