MMA PLUFCConor McGregor vs. Michael Chandler już oficjalnie. Irlandczyk i Amerykanin trenerami w nowym sezonie TUF

Conor McGregor vs. Michael Chandler już oficjalnie. Irlandczyk i Amerykanin trenerami w nowym sezonie TUF

Conor McGregor (22-6) wraca do oktagonu UFC. Irlandczyk został trenerem w 31. sezonie programu The Ultimate Fighter. Jego przeciwnikiem będzie natomiast Michael Chandler (23-8).

Conor McGregor vs. Michael Chandler
Foto: MMA Junkie

Irlandczyk i Amerykanin będą przewodzić zawodnikom w najbliższym sezonie, który potrwa od 28 maja do 15 sierpnia. Po jego zakończeniu dojdzie do pojedynku trenerów podczas jednej z numerowanych gal. Dokładna data i lokalizacja tejże gali na ten moment nie jest jeszcze znana.

Informację na ten temat ogłosił sam Dana White w specjalnym oświadczeniu.

Co ciekawe McGregor po raz drugi będzie trenerem w programie The Ultimate Fighter. Poprzednio miało to miejsce w 22. sezonie a jednym z podopiecznych Irlandczyka był… Marcin Wrzosek. McGregor przewodził wtedy zespołowi Europy zaś Urijah Faber zawodnikom amerykańskim. W tamtym sezonie nie mieliśmy jednak do czynienia ze starciem trenerów.

Conor McGregor powróci więc do oktagonu po ponad dwóch latach przerwy. W 2021 roku dwukrotnie musiał on bowiem uznać wyższość Dustina Poiriera.

Michael Chandler również nie ma w ostatnim czasie najlepszej passy. “Iron” mierzył się co prawda z absolutną czołówką piekielnie mocnej kategorii lekkiej, ale przegrał 3 z 4 ostatnich pojedynków. W ubiegłym roku w spektakularny sposób znokautował Tony’ego Fergusona. Potem jednak po świetnej walce pokonał go wspomniany wyżej Poirier.

Zobacz także:

Mateusz Kubiszyn o walce Ferrari-Łaszczyk: Amadeusz nie jest żadnym zawodnikiem MMA! Widzieliście?

Mateusz Kubiszyn pojawił się na wczorajszej drugiej konferencji przed galą FAME MMA 17, która już w piątek odbędzie się w Krakowie. ”Don Diego” w rozmowie z portalem FanSportu.pl został zapytany o main event. Zobaczymy starcie niepokonanego pięściarza Kamila Łaszczyka z Amadeuszem Roślikiem. Starcie odbędzie się w formule MMA.

Marcin Tybura vs Jon Jones w przyszłości? Polak zapewnia: Fajnie byłoby mu rzucić kiedyś wyzwanie

Nie udało się doprowadzić do walki Jan Błachowicz vs Jon Jones, ale może uda się w przyszłości zrobić walkę Marcin Tybura vs Jon Jones? Polak tuż przed swoją kolejną walką w oktagonie UFC twierdzi, że przejście “Bonesa” do jego dywizji wagowej to świetna informacja dla wszystkich zawodników wagi ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis