MMA PLUFCUFC on ESPN+ 61: Alex Pereira wypunktował swojego bardziej doświadczonego rodaka [WIDEO]

UFC on ESPN+ 61: Alex Pereira wypunktował swojego bardziej doświadczonego rodaka [WIDEO]

Alex Pereira (5-1) pokonał Bruno Silvę (22-7) jednogłośną decyzją w pojedynku rozpoczynającym kartę główną gali UFC on ESPN+ 61.

UFC on ESPN+ 61 Alex Periera

Pereira od początku pojedynku nastawił się na kopnięcia. Silva wypadał z ciosami prostymi, ale jego rodak dobrze unikał tych ciosów. Mimo wszystko Silva zdołał mocno trafić. Kolejne mocne uderzenie ze strony “Blindado” również doszło do celu. W końcu Silva zdecydował się także na pójście w nogi rywala i obalenie. Pereira przy siatce zdołał się podnieść. Przyjął jeszcze kolano od rywala, ale ostatecznie się uwolnił.. W końcówce rundy rozpuścił jeszcze ręce i naruszył przeciwnika.

W drugiej rundzie Pereira celował kolejnymi ciosami. Przy okazji walczył dość nonszalancko nie trzymając gardy. Świetny kickbokser doskonale mierzył na żebra rywala. Silva miał problemy w stójce więc zdecydował się na kolejne obalenie. Pereira dość szybko jednak wstał. Przez pewien czas był jeszcze trzymany w klinczu. W brudnym boksie Silva trafił też kilka razy. Gdy zawodnicy znaleźli się w dalszym dystansie świetna technika stójkowa Pereiry była bardziej widoczna. Mimo wszystko Silva nie pozostawał mu dłużny.

Silva już na początku drugiej rundy próbował obalenia, ale “Poatan” dobrze odrzucił biodra. Później zawodnicy przeszli do klinczu, w którym przeważał jednak Silva. Pereira trafił jednak dobrze kolanem na żebra. Kolejne ciosy byłego mistrza GLORY dochodziły do celu. Brazylijczyk trafiał coraz częściej a jego rodak zaczął się chwiać. Po uderzeniach na tułów zaatakował on też całą serią na głowę. Silva pokazywał jednak imponującą odporność na ciosy. Na dodatek “Blindado” dobrze popracował w klinczu i trafił kilkoma ciosami. W końcówce jednak ponownie do ofensywy przeszedł Pereira. Jego rywal wyraźnie odczuł te uderzenia, ale dotrwał do ostatniej syreny

Wszyscy sędziowie zgodnie punktowali 30-27 dla Pereiry.

Zobacz także:

ONE Championship: Lights Out: Zgaszone światła w walkach mistrzowskich! [WIDEO]

Gala ONE Championship: Lights Out w Singapurze już za nami. Pojedynki mistrzowskie jak najbardziej dopasowały się do podtytułu gali.

Sebastian Rajewski pokazał kopnięcie boczne na… Macieju Turskim! To był duży ból! [WIDEO]

Sebastian Rajewski (12-6) był jednym z gości wczorajszego programu ”Oktagon Live”. To już wydaje się tradycją! Na koniec dziennikarz Maciej Turski poprosił zawodnika KSW, aby zaprezentował na nim jakąś technikę. Prowadzący nie ukrywał, że mocno siadło.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis