MMA PLNajnowszeKSWSebastian Rajewski pokazał kopnięcie boczne na… Macieju Turskim! To był duży ból! [WIDEO]

Sebastian Rajewski pokazał kopnięcie boczne na… Macieju Turskim! To był duży ból! [WIDEO]

Sebastian Rajewski (12-6) był jednym z gości wczorajszego programu ”Oktagon Live”. To już wydaje się tradycją! Na koniec dziennikarz Maciej Turski poprosił zawodnika KSW, aby zaprezentował na nim jakąś technikę. Prowadzący nie ukrywał, że mocno siadło.

Turski

Niewykluczone, że reprezentant Czerwonego Smoka w najbliższym pojedynku stanie przed szansą mistrzowską. Byłaby to oczywiście walka z Marianem Ziółkowskim (24-8-1). Rajewski aktualnie może pochwalić się serią trzech zwycięstw z rzędu. Ostatni pojedynek miał miejsce na początku 2022 roku w Szczecinie. Rajewski pewnie jednogłośną decyzją sędziów pokonał ex zawodnika UFC – Niklasa Backstroma.

Rajewski prezentuje moc!

Maciej Turski podczas wczorajszego programu ”Oktagon Live” poprosił Sebastiana Rajewskiego (12-6), aby na nim zaprezentował jakąś technikę. Reprezentant Czerwonego Smoka postanowił, że pokaże kopnięcie boczne.

Przypomnijmy, że to już nie pierwsza taka sytuacja. Podobnie było, gdy w programie pojawił się Robert Ruchała oraz Daniel Omielańczuk.

Cała sytuacja poniżej:

Zobacz także:

Mariusz Pudzianowski o wojnie: Pójdę na pierwszą linię i będę bronił kraju! Co wy na to?

Mariusz Pudzianowski (16-7) postanowił odpowiedzieć internautom i zabrał głos w sprawie wojny. Jeszcze niedawno ”Pudzilla” pisał w mediach, że lepszym rozwiązaniem jest, gdy nie będzie komentował całej sytuacji. Ostatecznie weteran KSW zmienił zdanie.

Jaś Kapela nauczył się trash talkingu i atakuje Nitrozyniaka: Kozaczy, a z taką masą i rzeźbą też padnie w pierwszej rundzie! Widzieliście?

Jaś Kapela ewidentnie poczuł się dobrze w świecie mieszanych sztuk walki. Niepokonany we freakowym i zawodowym MMA lewicowy poeta nauczył się trash talkingu i zaatakował gwiazdę FAME MMA – Nitrozyniaka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis