MMA PLBez kategoriiUFC on ESPN+ 50: Szybka i mocna walka wieczoru! Anthony Smith poddał Ryana Spanna w 1. rundzie [WIDEO]

UFC on ESPN+ 50: Szybka i mocna walka wieczoru! Anthony Smith poddał Ryana Spanna w 1. rundzie [WIDEO]

Anthony Smith (36-16) poddał Ryana Spanna (19-7) w pierwszej rundzie walki wieczoru gali UFC on ESPN+ 50.

UFC on ESPN+ 50 Anthony Smith

Smith na początku pojedynku skupił się na kopnięciach. Oglądaliśmy mocne ciosy z obu stron. Spann trafił a potem przeniósł rywala przez niemal cały oktagon. Po potężnym ciosie Smitha walka przeniosła się do parteru. “Lionheart” próbował przejścia do balachy, ale rywal zdołał się wyswobodzić. Pojedynek powrócił do stójki. Ależ wymiany! Spann upadł na matę po przestrzelonym ciosie. Smith zajął jego plecy. Były pretendent pracował nad jak najlepszą pozycją. Udało mu się zapiąć duszenie i w ten sposób poddać rywala.

Zakończenie walki:

Smith wygrał trzecią walkę z rzędu za każdym razem pokonując rywali już w pierwszej rundzie.

Zobacz także:

GROMDA 6: Vasyl Halych pokonał Zadymę i zgarnął 100 tysięcy złotych. Długa i mordercza walka! Oglądaliście?

Vasyl Halych pokonał Tomasza “Zadymę” Gromadzkiegow wielkim finale drugiego turnieju GROMDA. Zwycięzca zgarnął czek na 100 tysięcy złotych.

Szlachet kontra Mięśniak na MMA VIP? Ochroniarze mieli dostać propozycje!

Trzecia edycja MMA VIP zbliża się dużymi krokami. Jak się okazuje Marcin Najman oraz Dariusz Kosowski mają wiele ciekawych pomysłów na freakowe zestawienia. Niewykluczone, że już niebawem zobaczymy dwóch ochroniarzy w klatce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis