MMA PLNajnowszeCiekawostkiUFC nawiązało współpracę z… Loganem Paulem! Youtuber będzie polecał gale Dany White’a

UFC nawiązało współpracę z… Loganem Paulem! Youtuber będzie polecał gale Dany White’a

Choć Dana White pozostaje w konflikcie z youtuberem Jakiem Paulem, to nie przeszkodziło mu to w tym, by podpisać kontrakt z jego bratem – Loganem. UFC bowiem nawiązało współpracę z popularnym influenserem!

UFC nawiązało współpracę z... Loganem Paulem

Informacja o obopólnej współpracy jest już oficjalnie ogłoszona. Polegać ona będzie na tym, że na galach UFC pojawi się nowy napój dla sportowców produkowany przez Logana Paula i innego youtubera KSI o nazwie PRIME:

UFC nawiązało współpracę z… Loganem Paulem!

PRIME będzie zatem nowym oficjalnym napojem, który będzie zdobił konferencje prasowe oraz gale UFC. Nazwa PRIME trafi zatem do 175 krajów, w których transmitowane są gale amerykańskiego giganta.

Logan Paul i KSI będą natomiast rozpowszechniać informacje o galach UFC w swoich social mediach – na YouTube, TikToku, Instagramie czy Twitterze. W ten sposób mogą dotrzeć do około 400 milionów odbiorców.

A Waszym zdaniem współpraca UFC z influenserami to dobry pomysł?

Zobacz także:

Kamil Łaszczyk porównał zarobki w FAME i boksie! Brutalna prawda! Co wy na to?

Kamil Łaszczyk w rozmowie z portalem Sport.pl porównał zarobki w boksie i w freakowej organizacji FAME MMA. Niepokonany pięściarz już w najbliższy piątek odnotuje debiut w mieszanych sztukach walki. ”Szczurek” w main evencie FAME MMA 17 zmierzy się z Amadeuszem ”Ferrari” Roślikiem.

Kacper Miklasz zabiera głos po sobotniej przegranej: Wnioski wyciągnięte! Widzieliście?

Kacper Miklasz w mediach społecznościowych zabrał głos po swojej trzeciej walce w organizacji Fight Exclusive Night. ”Polish Machine” chciał odnotować pierwsze upragnione zwycięstwo w czołowej organizacji MMA w naszym kraju. To się nie udało i musiał uznać wyższość debiutującego Macieja Gąsiorka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis