MMA PLMurańskiMateusz Murański w kolejnej freakowej organizacji! Zawalczy w Prime Show MMA!

Mateusz Murański w kolejnej freakowej organizacji! Zawalczy w Prime Show MMA!

Zaskoczeni? Mateusz Murański oficjalnie podpisał kontrakt z następną freakową organizacją. ”Muran” wystąpi na gali Prime Show MMA. Niewykluczone, że na tej samym evencie pojawi się Jacek Murański o czym informowaliśmy was [TUTAJ]

Murański

Warto zaznaczyć, że ostatnio chęć stoczenia walki z Mateuszem wyraził… Marcin Najman.

Pytacie, czy jest jeszcze możliwa walka moja z tą starą gangreną Murańskim. Ja nie widzę takiej możliwości, ponieważ ten człowiek nie umie walczyć. To, co powiedział Mirek Okniński ”Nie bijmy Jacka ratlerka”. To ja się absolutnie pod tym podpisuję.  Natomiast jeśli już miałoby dojść do konfrontacji Najman-Murański, to najchętniej stoczyłbym pojedynek z tą młodą gangreną, bo on jednak coś tam pokazywał w tych ostatnich pojedynkach. Stary bić się nie umie. To już wszyscy wiemy.  Ja to zapowiadałem, że te wszystkie farmazony będzie można opowiadać do momentu wyjścia do oktagonu, w oktagonie nie pokazał absolutnie nic. Nie potrafi zadawać ciosów. Natomiast tego młodego Murańskiego jak najbardziej mogę nauczyć dobrych manier poprzez  wp**rdol, który mógłby dostać w walce ze mną.

Mateusz Murański w Prime Show MMA!

Mateusz Murański oficjalnie został zawodnikiem nowo powstałej organizacji Prime Show MMA. Już niebawem dojdzie do pierwszej konferencji prasowej, gdzie poznamy szczegóły pierwszego eventu.

”Muran” podczas jednego wieczoru stoczył dwa pojedynki. Pierwszy z ”Warszawskim Dresikiem” nie należał do łatwych. Po pełnym dystansie Murański wygrał niejednogłośną decyzją sędziów.

Była potrzebna przerwa, bo Murański zaraz miał wychodzić do świeżego ”Mielonidasa”, przy którym był problem ze znalezieniem rywala. Mateusz wyszedł i zaszokował wszystkich. To był ciężki nokaut!

Zobacz także:

Jacek Murański podpisał kontrakt z następną organizacją! Znamy przeciwnika?

Wygląda na to, że Jacek Murański podkręca tempo i w 2022 roku zobaczymy go parę razy w klatce. Z informacji, które udało nam się ustalić ”Muran” podpisał kontrakt z nowo powstałą organizacją – Prime Show MMA. Jest też potencjalny rywal 52-latka.

Soroko apeluje do młodych ludzi: Dzieciaki można przeć do przodu, nie trzeba się tylko lać! Widzieliście?

Adam Soroko w rozmowie z Michałem Cichym poruszył tematy, które bardzo interesowały internautów. W pewnym momencie karateka apelował do młodzieży.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis