MMA PLNajnowszeUFCUFC Fight Night 125: Thiago Santos kończy Anthony’ego Smitha w drugiej rundzie [WIDEO]

Obydwaj doświadczeni zawodnicy przystępowali do pojedynku na gali w Belem po serii 3 zwycięstw odniesionych przed czasem.

Thiago Santos (17-5) rozpoczął pojedynek od mocnych kopnięć. Po jedynym z nich się poślizgnął i miał chwilowe problemy. Anthony Smith (28-13)  przyjął obrotowe kopnięcie na głowę, ale po chwili zdołał sprowadzić walkę do parteru, jednak po chwili Brazylijczyk przetoczył i to on był z góry.  “Marreta” rozbijał rywala łącząc ciosy na tułów i głowę. Walka wróciła do stójki. Najpierw szarżę przeprowadził Smith, później dwie mocne akcje przeprowadził Santos.

W pierwszej minucie drugiej rundy mocne kopnięcie Santosa na tułówpowaliło rywala na matę. Kilkanaście kolejnych ciosów na głowę zmusiło sędziego do przerwania pojedynku.

Zwycięstwo przez techniczny nokaut to czwarte kolejne skończenie walki przez Brazylijczyka. Po raz czwarty również jego walka nie wyszła poza drugą rundę.