MMA PLNajnowszeUFCUFC 285: Bo Nickal z przytupem wchodzi do UFC. Utytułowany zapaśnik szybko poddał rywala [WIDEO]

UFC 285: Bo Nickal z przytupem wchodzi do UFC. Utytułowany zapaśnik szybko poddał rywala [WIDEO]

Bo Nickal (4-0) już w pierwszej rundzie poddał Jamiego Picketta (13-9) w pojedynku otwierającym kartę główną gali UFC 285.

UFC 285 Bo Nickal

Nickal na początku walki spróbował efektownego kopnięcia, ale przestrzelił. Utytułowany zapaśnik szybko wrócił do swoich korzeni. Zaciągnął rywala do parteru. Tam zapiął trójkąt rękoma i coraz mocniej go zaciskał. Nickal kontynuował tę technikę aż w końcu dopiął swego. Rywal w końcu odklepał.

Dla Nickala była to debiutancka walka w organizacji UFC. Imponujące jest to, że już w swojej pierwszej walce zawodnik z Dana White’s Contender Series dostał miejsce na karcie głównej numerowanej gali. Nickal to niezwykle utalentowany zapaśnik z wieloma sukcesami. Był mistrzem świata do lat 23, mistrzem Stanów Zjednoczonych a także trzykrotnie akademickim mistrzem I dywizji NCAA. Brał również udział w amerykańskich kwalifikacjach olimpijskich. Doszedł w nich do finału, gdzie przegrał z Davidem Taylorem – późniejszym mistrzem olimpijskim w Tokio.

Zobacz także:

Daniel Rutkowski dostał propozycję z UFC! Jaka będzie decyzja ”Rutka”?

Daniel Rutkowski w programie Oktagon Live na Kanale Sportowym wyjawił, że ma dużo ciekawych propozycji. ”Rutek” rozmawia również z… największą organizacją na świecie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis