MMA PLNajnowszeUFCUFC 281: Ryan Spann ciężko nokautuje Dominicka Reyesa. Trwa czarna seria byłego pretendenta [WIDEO]

UFC 281: Ryan Spann ciężko nokautuje Dominicka Reyesa. Trwa czarna seria byłego pretendenta [WIDEO]

Ryan Spann (21-7) ciężko znokautował Dominicka Reyesa (12-4) w pojedynku na gali UFC 281 w Nowym Jorku.

UFC 281 Ryan Spann

Reyes zaczął od kopnięcia na tułów. Kilkadziesiąt sekund później wpadł jednak w tarapaty po kilku mocnych ciosach rywala. Spann trafiał raz po raz. W końcu “Superman” zgasił światło u byłego pretendenta lewym prostym. Brutalnym łokciem dobił jeszcze przeciniwka. Fenomenalny nokaut!

To już czwarta z rzędu przegrana walka Reyesa. “The Devastator” jako niepokonany zawodnik na początku 2020 roku walczył o pas wagi półciężkiej. Od tego czasu kolejno pokonywali go jednak Jon Jones, Jan Błachowicz, Jiri Prochazka a teraz Ryan Spann.

“Superman” odniósł natomiast drugie zwycięstwo i czeka go spory awans w dywizji do 205 funtów.

Zobacz także:

Odpowiedź na protest złożony po walce Toma Breese’a z Pawłem Pawlakiem na gali KSW 76

Po gali KSW 76, która odbyła się 12 listopada 2022 roku w Grodzisku Mazowieckim, wpłynął protest złożony przez sztab Toma Breese’a dotyczący zakończenia walki Anglika z Pawłem Pawlakiem i możliwości zakończenia pojedynku przez nielegalne uderzenia w tył głowy.

KSW: Artur Szpilka jest już po operacji! Kiedy powrót do klatki?

Wczoraj pojawiły się złe informacje. Artur Szpilka (2-0) ze względu na kontuzje nie jest w stanie wystąpić dwudziestego pierwszego stycznia na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. Nie wiemy czy w tej sytuacji jego starcie z utytułowanym kick-boxerem Arkadiuszem Wrzoskiem zostaje przełożone w czasie. Popularny ”Szpila” musiał poddać się operacji.

Pierwszy wywiad z Murańskim w szpitalu! ”Muran” komentuje słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatnie słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej. ”Muran” zapewnia, że nigdy nie robił nic pod przymusem i, kiedy uzna to za stosowne, to przedstawi publicznie swoją historię.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis