MMA PLNajnowszeUFCUFC 281: Dan Hooker frontalnym kopnięciem kończy unikającego walki Puellesa [WIDEO]

UFC 281: Dan Hooker frontalnym kopnięciem kończy unikającego walki Puellesa [WIDEO]

Dan Hooker (22-12) pokonał Claudio Puellesa (12-3) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie w pojedynku otwierającym kartę główną gali UFC 281.

UFC 281 Dan Hooker

Walka zaczęła się bardzo spokojnie. Hooker z rozwagą kopal na różnych wysokościach. Później dość niespodziewanie Puelles wkręcił się po jego nogę. Hooker rozpaczliwie się bronił, ale Peruwiańczyk nie odpuszczał. Puelles przeszedł do skrętówki. I tym razem rywal się wybronił. Zawodnicy wrócili do stójki na resztę rundy.

https://twitter.com/FireMMAVids/status/1591633676265193475

W drugiej odsłonie Hooker konsekwentnie rozbrajał w stójce zmęczonego rywala. “The Hangman” trafiał raz za razem. Puelles rozpaczliwie próbował łapać za nogę co spotykało się z gwizdami ze strony publiczności. “Prince of Peru” po raz kolejny zszedł do nóg, ale jego przeciwnik dobrze odrzucił biodra. Po chwili Hooker znakomitym frontalnym kopnięciem trafił też swojego oponenta. Gdy w kolejnej akcji Nowozelandczyk ponownie trafił go frontalnym kopnięciem na tułów sędzia szybko wkroczył i przerwał pojedynek.

https://twitter.com/firemmatweets/status/1591636099088138241

Po dwóch porażkach (w starciach z Islamem Makhachevem i Arnoldem Allenem) Hooker wraca więc na zwycięską ścieżkę.

Zobacz także:

Odpowiedź na protest złożony po walce Toma Breese’a z Pawłem Pawlakiem na gali KSW 76

Po gali KSW 76, która odbyła się 12 listopada 2022 roku w Grodzisku Mazowieckim, wpłynął protest złożony przez sztab Toma Breese’a dotyczący zakończenia walki Anglika z Pawłem Pawlakiem i możliwości zakończenia pojedynku przez nielegalne uderzenia w tył głowy.

KSW: Artur Szpilka jest już po operacji! Kiedy powrót do klatki?

Wczoraj pojawiły się złe informacje. Artur Szpilka (2-0) ze względu na kontuzje nie jest w stanie wystąpić dwudziestego pierwszego stycznia na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. Nie wiemy czy w tej sytuacji jego starcie z utytułowanym kick-boxerem Arkadiuszem Wrzoskiem zostaje przełożone w czasie. Popularny ”Szpila” musiał poddać się operacji.

Pierwszy wywiad z Murańskim w szpitalu! ”Muran” komentuje słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatnie słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej. ”Muran” zapewnia, że nigdy nie robił nic pod przymusem i, kiedy uzna to za stosowne, to przedstawi publicznie swoją historię.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis