MMA PLNajnowszeUFCUFC 281: Chris Gutierez latającym kolanem kończy karierę Frankiego Edgara [WIDEO]

UFC 281: Chris Gutierez latającym kolanem kończy karierę Frankiego Edgara [WIDEO]

Chris Gutierrez (19-3-2) znokautował Frankiego Edgara (24-11-1) w pierwszej rundzie podczas gali UFC 281 w Madison Square Garden. Dla byłego mistrza wagi lekkiej była to ostatnia walka w karierze.

UFC 281 Chris Gutierez

Zawodnicy rozpoczęli od niskich kopnięć. Gutierez popisał się obrotowym backfistem, poprawił też prostym. Kilka razy obił też wykroczną nogę byłego mistrza. W końcu “El Guapo” idealnie wstrzelił się latającym kolanem i znokautował Edgara.

Już przed walką “The Answer” zapowiedział koniec sportowej kariery. Był on niestety dla niego dość przykry. były mistrz wagi lekkiej. Długa i owocna kariera zakończyła się serią trzech porażek przed czasem.

Gutierez przedłużył swoją serię pojedynków bez porażki do ośmiu. “El Guapo” wygrał siedem walk, w międzyczasie jedną też zremisował.

Zobacz także:

Odpowiedź na protest złożony po walce Toma Breese’a z Pawłem Pawlakiem na gali KSW 76

Po gali KSW 76, która odbyła się 12 listopada 2022 roku w Grodzisku Mazowieckim, wpłynął protest złożony przez sztab Toma Breese’a dotyczący zakończenia walki Anglika z Pawłem Pawlakiem i możliwości zakończenia pojedynku przez nielegalne uderzenia w tył głowy.

KSW: Artur Szpilka jest już po operacji! Kiedy powrót do klatki?

Wczoraj pojawiły się złe informacje. Artur Szpilka (2-0) ze względu na kontuzje nie jest w stanie wystąpić dwudziestego pierwszego stycznia na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. Nie wiemy czy w tej sytuacji jego starcie z utytułowanym kick-boxerem Arkadiuszem Wrzoskiem zostaje przełożone w czasie. Popularny ”Szpila” musiał poddać się operacji.

Pierwszy wywiad z Murańskim w szpitalu! ”Muran” komentuje słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatnie słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej. ”Muran” zapewnia, że nigdy nie robił nic pod przymusem i, kiedy uzna to za stosowne, to przedstawi publicznie swoją historię.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis