MMA PLUFCUFC 265: Karolina Kowalkiewcz z piątą porażką z rzędu. Penne poddała ją balachą [WIDEO]

UFC 265: Karolina Kowalkiewcz z piątą porażką z rzędu. Penne poddała ją balachą [WIDEO]

Karolina Kowalkiewicz (12-7) niestety przegrała z Jessicą Penne (13-6) w pojedynku rozpoczynającym kartę wstępną gali UFC 265.

Kowalkiewicz zaczęła pojedynek od niskich kopnięć. Polka krażyła po obwodzie oktagonu. Potem przechwyciła kopnięcie rywalki i ta znalazła się w parterze. Później niestety to Penne znalazła się na górze. Z pleców Kowalkiewicz dobrze się broniła, biła też ciosy młotkowe. W pewnym momencie zawodniczka Shark Top Team próbowała wyciągnąć nogę. Niestety chwilę potem poddania zaczęła szukać Penne. Amerykanka mocno groziło balachą. Kowalkiewicz próbował rozbici rywalkę o matę. W końcu niestety jednak Penne dopięła technikę i jeszcze w pierwszej rundzie poddała Polkę.

Dla Polki była to piąta porażka z rzędu. Wcześniej Kowalkiewicz pokonywały bowiem takie zawodniczki jak Jessica Andrade, Michelle Waterson, Alexa Grasso i Xiaonan Yan.

Zobacz także:

UFC 267: Trzech Polaków na jednej karcie! Mocny rywal Tybury!

Marcin Tybura wraca do klatki UFC! Polak zawalczy na gali UFC 267, a rywalem zawodnika Ankos MMA będzie Alexander Volkov.

GROMDA Beach: “Brodacz” zdemolował korpus “Stolary” i wygrał finał turnieju!

Łukasz “Brodacz” Załuska mądrze rozegrał decydującą walkę. Rozbił Dawida “Stolarę” Stolarski w finale turnieju na gali GROMDA Beach.