MMA PLUFCUFC 257: Polak pomaga w przygotowaniach Conora McGregora!

UFC 257: Polak pomaga w przygotowaniach Conora McGregora!

Conor McGregor (22-4) już dwudziestego trzeciego stycznia wraca do klatki! Irlandczyk wystąpi w walce wieczoru UFC 257, gdzie dojdzie do jego rewanżowego pojedynku z Dustinem Poirierem (26-6). Co ciekawe w przygotowaniach byłego podwójnego mistrza UFC pomaga nasz reprezentant!

Do ich pierwszej walki doszło pod koniec września 2014 roku. 32-latek podczas UFC 178 w Las Vegas już po minucie i 46-sekundach znokautował Poiriera. Dla Conora było to bardzo ważne zwycięstwo. Przypomnijmy, że po następnym triumfie z Dennisem Siverem dostał szansę walki o tymczasowy tytuł.

Polak pomaga w przygotowaniach McGregora!

Mateusz Piskorz (15-6) pomaga w przygotowaniach Conora McGregora (22-4), który już dwudziestego trzeciego stycznia wraca do klatki. Irlandczyk w mediach społecznościowych zamieścił wideo ze sparingów z ”Juhasem”.

Wojownik z Dublina ostatni pojedynek stoczył w styczniu 2020 roku. Dla McGregora była to pierwsza walka po prawie 2-letniej przerwie. Conor potrzebował zaledwie 40 sekund na znokautowanie doświadczonego Donalda ”Cowboya” Cerrone. Niewykluczone, że następne efektowne zwycięstwo spowoduje, że McGregor ponownie stanie przed szansą mistrzowską.

Piskorz jeszcze będąc w Polsce trenował pod okiem Mirosława Oknińskiego. ”Juhas” postawił na zmiany i przeprowadził się do Irlandii. Polak liczył na duże postępy, więc wybrał uznany Straight Blast Gym. Piskorz ma za sobą już sześć pojedynków poza granicami kraju. 28-latek walczył w Rosji, Anglii czy w Niemczech.

Mateusz ma za sobą również dwa pojedynki w topowej organizacji Bellator, których nie będzie do końca dobrze wspominał. Choć w pierwszym pojedynku sprawiał spore problemy faworyzowanemu Kane’owi Mousahowi. Ostatnia walka Mateusza miała miejsce na EFM 3, gdzie nie brakowało emocji – nie tylko z powodu akcji w klatce. Ostatecznie pod koniec pierwszej rundy nasz reprezentant przez dyskwalifikację pokonał Mohameda Grabinskiego.

Zobacz także:

Nowy raper w FAME MMA? Malik Montana: Były prowadzone rozmowy!

Malik Montana będzie nowym nabytkiem FAME MMA? Popularny raper zdradził, że były już prowadzone rozmowy, lecz jest jedno ”ale”

Don Kasjo wolałby Parke niż Khabiba! Dlaczego?

Don Kasjo zdradził, że wolałby zmierzyć się z Normanem Parke niż Khabibem Nurmagomedovem. Dlaczego? Sami zobaczcie..