MMA PLFAME MMANowy raper w FAME MMA? Malik Montana: Były prowadzone rozmowy! 

Nowy raper w FAME MMA? Malik Montana: Były prowadzone rozmowy! 

Ghawsi Mosa znany wszystkim jako Malik Montana w mediach społecznościowych zdradził, że były rozmowy z organizacją FAME MMA. Popularny raper nie wyklucza walki w klatce, ale pojawia się pewien problem…

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie nie brakuje walk raperów w naszym kraju. Pod koniec poprzedniego roku na gali Free Fight Federation 2 w Zielonej Górze widzieliśmy debiut Dariusza ”DJ Decksa” Działka oraz Damiana ”Resta” Osytka. Na ostatniej gali FAME MMA 8 zaś pojedynek ”Filipek” vs ”Sobota” oraz świetny debiut Gabriela ”Araba” Al-Sulwi.

Malik Montana: Nie chciałbym się zamykać..

Ghawsi Mosa w mediach społecznościowych zdradził, że były już prowadzone rozmowy w sprawie jego potencjalnego debiutu w klatce. Jest pewien problem! 31-latek wyznał, że związując się z FAME MMA nie będzie mógł rozpocząć współpracy z innymi markami.

FAME MMA jakbyś widział jeśli dostałbyś propozycje? Jakieś tam rozmowy były, propozycją tego nie nazwiemy. Z mojej strony nie chciałbym się zamykać. Inaczej moje wystąpienie w FAME MMA wiązałoby się z tym, że wiele planów, które na przyszłość sobie snuje czy chociażby współpraca z różnymi markami byłby niemożliwe. Z tego powodu wolę sobie poczekać jeszcze i po prostu zobaczyć co mi do zaoferowania ma to wszystko.     

Cały materiał poniżej:

Malik Montana jest niemiecko-polskim raperem. Jego utwory cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem – co pokazują wyniki. 46 milionów odsłon pod kawałkiem ”Malik Montana & Mr.Polska – Jagodzianki (prod.by Abel De Jong)” czy 32 miliony przy ”Malik Montana – Mówili (prod. Michał Graczyk & Newlight$)”.

Zobacz także:

Najman odpowiada na zarzuty Salety! Jakie brudy wyciągnął?

Marcin Najman kontruje. Częstochowianin postanowił odpowiedzieć na słowa Przemysława Salety