MMA PLUFCUFC 252: Jairzinho Rozenstruik znokautował Dos Santosa!

UFC 252: Jairzinho Rozenstruik znokautował Dos Santosa!

W kategorii ciężkiej zawsze są emocje i atomowe uderzenia. Jairzinho Rozenstruik (11-1) wrócił na odpowiednie tory po pierwszej przegranej w zawodowej karierze. 32-latek do rekordu dopisuje następne duże nazwisko. Tym razem w drugiej rundzie znokautował Juniora Dos Santosa (21-8), który wydaje się być już bliski przejścia na sportową emeryturę.

W pierwszej rundzie obaj rozpoczęli od niskich kopnięć. ”Cigano” szukał ciosów na korpus oraz obszernego sierpowego, który parokrotnie doszedł do celu. Rozenstruik szukał sytuacji, aby złapać rywala pod siatką, a wtedy wystrzelić z serią ciosów.

W drugiej rundzie mieliśmy podobny przebieg. Wydawało się, że Dos Santos ma przewagę. To jest właśnie piękne w wadze ciężkiej – chwila nieuwagi. ”Big Boy” dopiął swego i przy siatce dopadł rywala. Junior po kolejnym atomowym uderzeniu padł na deski. Próbował jeszcze uratować sytuację, ale gdy ponownie znalazł się na macie – sędzia był zmuszony przerwać.

Zobacz także:

Czemu McGregor wciąż jest w rankingach UFC?

O komentarz całej sprawy poproszony został Dana White, który jednak nie zna jednoznacznej odpowiedzi w tej kwestii. Wychodzi na to, że prezydent UFC sam nie wie czemu Irlandczyk widnieje w rankingach,

Czy dojdzie do rewanżu McGregor vs. Nurmagomedov?

Niestety nic jeszcze nie zostało potwierdzone, ale wszystko wskazuje, że jest na to duża szansa. Nurmagomedov wyraził chęć rewanżu.