MMA PLBoksTyson kontra Holyfield w 2021 roku? Trwają rozmowy!

Tyson kontra Holyfield w 2021 roku? Trwają rozmowy!

Mike Tyson (50-6, 44 KO) z niecierpliwością czeka na następny pojedynek. Niewykluczone, że w 2021 roku dojdzie do następnego starcia z Evanderem Holyfieldem (44-10-2, 29 KO). Pięściarz pochodzący z Atmore w rozmowie z The Sun zdradził, że już w tym momencie trwają rozmowy!

Tyson

Do ich pierwszej walki doszło w listopadzie 1996 roku. Tyson niesiony ośmioma zwycięstwami z rzędu dostał następny duży pojedynek. Mike w MGM Grand Garden na początku jedenastej odsłony musiał uznać wyższość rodaka.

Do rewanżu doszło rok później, w tym samym miejscu. Tyson został zdyskwalifikowany. Ten obrazek wszyscy zapamiętali na zawsze.. Mike był znany z kontrowersyjnych wybryków, ale czegoś takiego mało kto się spodziewał – Tyson odgryzł ucho Holyfielda.

Holyfield: Czekamy na ostateczną decyzję!

Evander Holyfield (44-10-2, 29 KO) w rozmowie z The Sun zdradził, że toczą się rozmowy w sprawie jego walki z Mike Tysonem (50-6, 44 KO).

Mogę powiedzieć, że moja ekipa rozmawia teraz z ekipą Mike’a i czekam na ostateczną decyzję. W tej chwili trwają rozmowy. Ja cały czas do tej walki trenuję. Wiem, że kiedyś to może się wydarzyć, więc chce być gotów.

”Real Deal” w ostatnim czasie zapewniał, że ta walka musi się po prostu odbyć. Holyfield ponadto krótko skomentował występ Tysona.

Nasza strona starała się doprowadzić wcześniej do tej walki, ale w odpowiedzi dostawaliśmy tylko wymówki. Teraz już wiem, dlaczego Tyson potrzebował pojedynku na przetarcie przed konfrontacją ze mną. Roy Jones Jr był dobrym lokalnym rywalem dla Mike’a, ale pojedynek ze mną byłby wydarzeniem globalnym i jedynym, na który czeka cały świat. Nie ma absolutnie żadnego powodu, by do tej walki nie doszło. Koniec z wymówkami. Ta walka musi się odbyć. W sobotę powiedziałeś, że byłeś gotów się ze mną zmierzyć, więc podpisz kontrakt i wyjdź do ringu, Tyson! Świat czeka, wszystko zależy od ciebie. Ja jestem gotów!

Holyfield barwną karierę zakończył w maju 2011 roku. Amerykanin w Kopenhadze przed czasem pokonał zawodnika publiczności Briana Nielsena. Walka zakończyła się w dziesiątej odsłonie.

Zobacz także:

Juras komentuje miejsce Błachowicza w plebiscycie! Zgadzacie się z tą opinią?

Mocne słowa! Łukasz Jurkowski skomentował siódme miejsce Jana Błachowicza w plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski 2021 roku

Krystian Pudzianowski wróci do MMA? Wymowny wpis brata Pudziana!

Krystian Pudzianowski już niebawem wróci do klatki? Możemy się tego spodziewać. Mowa o wpisie w mediach społecznościowych

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis