MMA PLJan BłachowiczJuras komentuje: Błachowicz na siódmym miejscu to lekka żenada!

Juras komentuje: Błachowicz na siódmym miejscu to lekka żenada!

Po wczorajszym plebiscycie przeglądu sportowego na Najlepszego Sportowca Polski nie brakowało dyskusji. Wiele osób nie zgadzało się z miejscem, które przyznano dla Jana Błachowicza oraz Dawida Kubackiego.

Jan we wrześniu tego roku został mistrzem UFC w kategorii półciężkiej – jako pierwszy mężczyzna w naszym kraju. Podopieczny Roberta Jocza w drugiej odsłonie zdemolował mocnego Dominicka Reyesa.

Już na początku marca Jana czeka pierwsza obrona tytułu. Podczas UFC 259 dojdzie do starcia z niepokonanym mistrzem wagi średniej – Israelem Adesanyą (20-0).

Juras komentuje!

Jan Błachowicz zajął siódmą pozycję w plebiscycie przeglądu sportowego na Najlepszego Sportowca Polski. Tej pozycji nie może zrozumieć również Łukasz Jurkowski, który uważa, że Błachowicz zasłużył na lepszą pozycję!

Szczerze? Potwierdza się to o czym pisałem już. To nie plebiscyt na Najlepszego sportowca w Polsce, a na…

Posted by Łukasz "Juras" Jurkowski on Saturday, January 9, 2021

Szczerze? Potwierdza się to o czym pisałem już. To nie plebiscyt na Najlepszego sportowca w Polsce, a na najpopularniejszego z mocnym fanbase. Jan Blachowicz na 7 miejscu to lekka żenada. Cieszy fakt MMA na salonach sportu (Joanna Jędrzejczyk wręczająca statuetkę, Jano w 10tce), ale bądźmy poważni. Zasłużył na min top 5. Do tego Dawid Kubacki na 10 miejscu?

Podzielacie opinie ”Jurasa”?

Mamy też komentarz od Joanny Jędrzejczyk (16-4), która na gali Mistrzów Sportu wręczyła statuetkę ”Cieszyńskiemu Księciu”.

Gratulacje kolejnego trofeum @_rl9 🏆 Zgarnąłeś w tym roku wszystko co możliwe🌟 Mój tato uczył mnie o Deynie czy Górskim,…

Posted by Joanna Jedrzejczyk on Saturday, January 9, 2021

Gratulacje kolejnego trofeum @_rl9 🏆 Zgarnąłeś w tym roku wszystko co możliwe🌟 Mój tato uczył mnie o Deynie czy Górskim, a dodatkowym zaszczytem jest żyć w czasach Lewego i o tym będę opowiadać w przyszłości swoim dzieciom❣️ Dziś wielokrotnie rozmawiałam z @piotr.gato.gacek o historii jaką pisze Robert.🤗 Gratulować Robert Lewandowski możemy sukcesów ale zgodnie stwierdziliśmy, iż powinnismy gratulować AMBICJI!🔝 Tytan pracy!🤩 Gratuluje wszystkim nominowanym i nagrodzonym😃Jan Blachowicz w cudownej 10💥

Wyniki głosowania 86. Plebiscytu Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski:

  1. Robert Lewandowski
  2. Iga Świątek
  3. Kamil Stoch
  4. Kajetan Kajetanowicz
  5. Bartosz Zmarzlik
  6. Natalia Maliszewska
  7. Jan Błachowicz
  8. Wilfredo Leon
  9. Katarzyna Niewiadoma
  10. Dawid Kubacki

Zobacz także:

Jan Błachowicz skomentował wyniki głosowania na Sportowca Roku 2020

Mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz skomentował wyniki głosowania na Sportowca Roku 2020 organizowanego przez Przegląd Sportowy i Telewizję Polsat.

Wybraliśmy poddanie roku!

Rok 2020 już za nami więc pora na podsumowanie. Wybraliśmy już najlepsze poddanie ostatnich 12 miesiecy.