MMA PLNajnowszeHighleagueTyburski ostro do Alberto: Ty małpeczka, bo zaraz nam po drzewach zaczniesz skakać i bananów szukać!

Tyburski ostro do Alberto: Ty małpeczka, bo zaraz nam po drzewach zaczniesz skakać i bananów szukać!

To nie koniec dymów na linii Tyburski-Alberto! Paweł Tyburski na insta stories ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o raperze. ”Tybori” zdradził, że napisał do Alberto wiadomość prywatną. Ponadto zapewnia, że jeżeli dojdzie do spotkania, to nie zamierza patrzeć czy raper ma zaplanowaną walkę.

Tyburski

Do podobnej sytuacji doszło z Kasjuszem Życińskim w sierpniu 2020 roku. Paweł Tyburski dotrzymał słowa i pojawił się na sparingu w Nastula Club w Warszawie. Teorii kto był lepszy było parę. ”Don Kasjo” doznał poważnej kontuzji ucha, która ostatecznie wykluczyła go z pojedynku z Łukaszem Lupą. Całe zamieszanie powstało po mocnych słowach na konferencji FAME MMA.

Podopieczny Przemysława Szyszki popularność zdobył poprzez program ”Love Island”, który cieszy się dużym zainteresowaniem na kanałach Polsatu. Wraz z bratem bliźniakiem od zawsze prowadzili sportowy tryb życia.

Paweł ma za sobą dłuższą przygodę jeśli chodzi o piłkę nożną. Tyburski grał na pozycji obrońcy. Zaczynał jako w juniorach w Olimpii Elbląg. W 2010 roku przeniósł się do Warszawy, gdzie grał w GKP Targówek. Reprezentował również barwy Sokołów Aleksandrów Łodzki, Widzew Łódź, Siarki Tarnobrzeg i MKS Polonia Warszawa. Swoją przygodę z piłką nożną zakończył w sezonie 2019/20 w klubie Mazur Radzymin.

Tyburski do Alberto: Chłopie przecież jak ja Cię spotkam to nie będę patrzył!

Padły kolejne mocne słowa! Mowa o konflikcie na linii Tyburski-Alberto. Czy w przyszłości dojdzie do takiego starcia? Na konferencjach mamy gwarancje tak zwanych dymów!

Ty małpeczka, bo zaraz nam po drzewach zaczniesz skakać i bananów szukać. Uspokój się, bo przede wszystkim – pierwsza sprawa przecież to Ty mówisz, żeby nie pajacować w internecie i tak dalej.. atencjusz i tak dalej. Druga sprawa to, że pi**dolisz cały czas o tej solówce w mediach, a jak ja napisałem do Ciebie wiadomość prywatną, to srasz w gacie. Napisałem Ci kiedy i gdzie – w każdym momencie jestem. Ty mi się tłumaczysz, że po High League. Chłopie przecież jak ja Cię spotkam to nie będę patrzył czy po High League… Jeszcze tylko nie piszcie mi, że jestem rasistą czy coś, po tamtym tekście. Oczywiście tak nie jest. Mam znajomych ciemnoskórych i bardzo ich lubię, ale on sam nazywa się małpą i się zresztą zachowuje jak małpa, więc nazywam rzeczy po imieniu.

Całe wideo poniżej:

Posted by Freak Fight on Wednesday, April 13, 2022

Tyburski wrócił do klatki podczas gali PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. ”Tybori” w drugiej odsłonie zastopował Łukasza Lupę.

Zobacz także:

Marcin Wrzosek o walce z Najmanem: Ludzie wiedzą gdzie mnie szukać, więc zróbmy to! Co wy na to?

Marcin Wrzosek postanowił obszernie skomentować ostatnie nagranie Marcina Najmana. Były mistrz KSW zapewnia, że jest gotowy i chętny na starcie z dużo cięższym ”El Testosteronem”. ”Polish Zombie” zdradził, że dostał propozycję również z organizacji MMA VIP.

Profesjonalista Daro Lew o walce Sterling vs Yan 2 na UFC 273: To przestroga dla tych wszystkich znawców! Widzieliście?

Profesjonalista w każdym calu: zawodnik MMA i od niedawna youtuber komentujący wydarzenia ze światowego i polskiego MMA – Daro Lew wypowiedział się o ostatniej walce o pas mistrzowski wagi koguciej Sterling vs Yan 2, do której doszło w miniony weekend na UFC 273 w Jacksonville.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis